קפוארלה (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
מריאנו קפוארלה. ייעדר בשבועות הקרובים (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

מכה קשה למכבי נתניה. הבלם הארגנטיני, מריאנו קפוארלה, שהצטרף בקיץ לקבוצה וחיזק באופן משמעותי את החוליה האחורית, ייעדר ככל הנראה בשבועות הקרובים וזאת בשל קרע במיניסקוס או ברצועה הצידית. קפוארלה סובל מרגישות בברכו מזה יותר מחודשיים אך למרות הכאבים עלה לשחק במשחקיה של הקבוצה על מנת לעזור לחבריו.

בדקות אלה עובר הבלם בדיקת MRI ואם יתברר שהשחקן אכן סובל מקרע במיניסקוס הוא ייאלץ להיעדר כחודש ימים מהמגרשים. קפוארלה נטש את האימון האחרון של הקבוצה אחרי שלא יכול היה לשאת יותר את הכאבים. "מריאנו שחקן חשוב בהגנה והוא יחסר מאוד. הוא גבר שבגברים והוא עלה לשחק לא פעם עם חבישות וזריקות למען המועדון", אמר אחד מחבריו בקבוצה.

ככל הנראה, לקראת משחק הבית בשבת מול בני סכנין בו ייעדר הבלם הארגנטיני, מי שאמורים לפתוח כצמד בלמים הם ליאוניד קרופניק ועומרי בן הרוש, שיוסט לעמדה בה פתח את העונה. טל מעבי ששיחק בחוליית הקישור מול בית"ר ירושלים והיה בין המצטיינים אמור לחזור לעמדת המגן השמאלי.

חן עזרא שנעדר גם הוא מהאימון האחרון, בשל דלקת בברך שנוצרה כתוצאה מעומס, שב לאימונים והוא אמור לפתוח בהרכב הראשון בשבת. עמותת אוהדי מכבי נתניה תחל את "פרויקט החינוך למצויינות, מורשת מכבי נתניה ומיגור הגזענות והאלימות" שלה בבית הספר ש"י עגנון שבעיר. הפרויקט ייערך בבתי הספר היסודיים וחטיבות הביניים בעיר ויעשה בשיתוף פעולה מלא עם המועדון. שבעה משחקני הקבוצה והמנהל המקצועי של מחלקת הנוער, בני לם, אמורים להגיע ולקחת חלק בפעילות.        

מישאלוף (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
מישאלוף (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE