סוף טוב הכל טוב. עוזר מאמן הפועל חיפה, שביט אלימלך, סגר את תנאיו מול הבעלים יואב כץ וימשיך עונה נוספת בקבוצה. על הפיצוץ בין אלימלך לכץ פורסם לראשונה ב-ONE מאז נראה היה שאלימלך יהיה מחוץ לקבוצה. עוזר המאמן לא עבר בבקרה וגם לא עמד על הקווים ב-1:1 מול בני סכנין במסגרת גביע הטוטו.

במוצ"ש (20:30) תארח קבוצתו של ניצן שירזי את האלופה לדרבי ראשון העונה במסגרת גביע הטוטו. הקבוצה הוזילה את מחירי הכרטיסים שיעמדו על 50 ש"ח למבוגר ו-25 ש"ח לנוער. בחיפה יצפו לקהל גדול, אבל במועדון יודעים היטב שהדבר תלוי ועומד בתוצאה הערב של המשחק בין הירוקים למאריבור.

כל תוצאה שתעלה את מכבי חיפה לשלב הבא תביא את אוהדי מכבי להגיע לקרית אליעזר כדי לעודד את קבוצתם. כל תוצאה שתדיח את הירוקים תגרום לקהל הירוק שלא למהר לדרבי, גם אם מדובר במפגש מול ערן לוי.

הפועל חיפה רוצה מאוד לחזק את שורותיה במגן ימני, ככל הנראה בולגרי. כמו כן, המאמן ניצן שירזי מחפש להתחזק בחלוץ נוסף. משה ביטון יחזור בהדרגה לאימונים אחרי שהתברר שאינו סובל מסדק בגבו. שי רביבו נמצא בקו עלייה ובקבוצה משוכנעים שהצוות רביבו וערן לוי ייתנו את הטון העונה. גם אמיר אבוניל ממשיך להשתפר.           

שביט אלימלך ויואב כץ. ימשיכו ביחד (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
שביט אלימלך ויואב כץ. ימשיכו ביחד (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE