הפועל ר"ג התעוררה הבוקר (רביעי) ליום חדש ותחושה טובה שלא כל-כך מוכרת לחניכים של שלומי דורה. אמנם האורדונים ניצחו בסה"כ את ההרכב השני של הפועל פ"ת 3:4 בגביע הטוטו, אבל ניצחון זה ניצחון, וכל מי שמסתכל בטבלת ליגת העל מבין עד כה הניצחון הזה היה חשוב לשחקנים של שלומי דורה בפן המנטאלי להמשך הליגה.

דורה שיחק עם הרכב כמעט מלא ללא אלין טופוזאקוב שקיבל מנוחה, כשגם שוער המשנה אלירן אוחיון קיבל דקות משחק במחצית השניה. דורה החליט שההרכב שהוביל את ר"ג למסכת ההפסדים והמצב בו היא נמצאת בליגה, יהיה גם זה שיחל בדרך החדשה להוצאת הקבוצה מהבוץ, עם ניצחון שהמאמן מקווה שיסמל דרך חדשה וחיובית יותר.

לאחר שדודי פדלון החל להתאמן עם הקבוצה ופנייה נעשתה לאנדריי קלדיירה כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, הקבוצה מעוניינת לצרף את הקשר דן רומן, שהוא כרגע שחקן חופשי ללא קבוצה. המאמן שלומי דורה מעריך מקצועית את רומן ובמועדון שואפים להחתימו.

דימיטאר טלקייסקי אמר ל-ONE על הניצחון נגד הפועל פ"ת: "המשחק הזה בהחלט טוב להרגשה שלנו. זה חשוב". לקראת המשחק הקרוב מול מכבי חיפה בליגה אמר הבולגרי: "מכבי חיפה זו קבוצה טובה, אנחנו חייבים לשחק יחד אם אנחנו רוצים לעשות משהו במשחק הזה, לתת 100 אחוז".

דן רומן עם טל בן חיים. מבוקש ברמת גן (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
דן רומן עם טל בן חיים. מבוקש ברמת גן (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

החלוץ לירון דיאמנט, כובש שער הניצחון, התייחס גם הוא למשחק המתקרב מול חיפה: "אני חושב שזה הצ'אנס שלנו לקחת נקודות לחיפה. הם סחוטים אחרי ההפסד להפועל. היום יש להם דרבי, שברור שכל קבוצה רוצה לקחת דרבי וגם הם פוגשים אותנו אחרי חמישה משחקים בליגה בלי ניצחון. אנחנו נבוא במומנטום חיובי אחרי הניצחון בגביע הטוטו, ואנחנו לא יכולים לקבל את חיפה במצב יותר גרוע ממה שאנחנו מקבלים אותה. אם הם לא יבקיעו בהתחלה זה כמובן יהיה לטובתנו".

על הניצחון נגד פ"ת אמר דיאמנט: "הגענו להמון מצבים. החלטנו לעלות מההתחלה בהרכב החזק, בשיא המוטיבציה, עם כל השחקנים, ושלומי אמר שמפה מתחילים את הדרך לחיפה. לא היה אכפת לנו שזה גביע הטוטו, סוף סוף ראינו קצת חיוכים. רצינו להרגיש סוף סוף מה זה אווירה של ניצחון ואווירה של להבקיע גולים וחשוב שצלחנו בזה". 

שלומי דורה. ממשיך לחפש חיזוק להפועל רמת גן (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
שלומי דורה. ממשיך לחפש חיזוק להפועל רמת גן (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

הבלם יקיר שינה ששיתף פעולה עם פבלו בונדאה, סיכם: "שברנו את המנחוס. יש משמעות לניצחון, זה נתן ביטחון לכל השחקנים. צריך לחשוב בצורה חיובית ולצאת לדרך חדשה".