הפועל אשקלון קיימה הערב (ראשון) את האימון הראשון שלה עם הרכש החדש, ערן לוי, שהצטרף לקבוצה הבוקר כפי שפורסם לראשונה ב-ONE.

לוי תופקד באימון במרכז המגרש והפליא במספר בעיטות מרחוק, אותן מחכים בקוצר רוח לראות אוהדי הפועל אשקלון במשחקי הליגה.

עוד שחקן רכש של הקבוצה, רביד גזל שכבר סיכם אמש את תנאיו בקבוצה כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, ביקש להשתחרר מהאימון על מנת להסדיר עניינים אישיים ונענה בחיוב על ידי המאמן עזורי.

גיא עזורי דיבר על הרכש החדש: "לאט לאט מתגבשת כאן קבוצה, כשכמו שאמרתי, המטרה שלנו היא להיות מוכנים לפתיחת הליגה ב-21 באוגוסט".

"הפועל אשקלון לא נחפזת לבצע שינויים או לרכוש שחקנים כלשהם. הכל נעשה בצורה שקולה ושקטה, בדיוק כפי שעשינו עם ערן לוי. בנוסף ללוי ולגזל, אני רוצה לצרף עוד שני שחקנים, שאת השמות שלהם אני כרגע לא מעוניין לפרסם. אלו באמת יהיו מי שיסגרו לנו את הסגל, אם יגיעו".

קובי מוסא. החלים מהוירוס וחזר להתאמן (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
קובי מוסא וערן לוי באימון אשקלון (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

בקבוצה הדרומית קיבלו בברכה את שני המוזמנים הטריים לסגל הנבחרת הלאומית, אמייה טגה ואדיר טובול, שנראו נרגשים. אדיר טובול אמר: "זה בהחלט מרגש. אני שמעתי על הזימון מחברים ואז ראיתי את מסיבת העיתונאים. מאוד משמח להיות חלק מהנבחרת הלאומית, אני שמח מאוד על הצטרפותם של שחקנים חדשים לקבוצה. מתגבשת כאן קבוצה טובה, אבל עדיין מוקדם מאוד להגדיר מטרות. ברור שהמטרה הראשונית שלנו צריכה להיות הישארות בליגה".

חלוצה של הקבוצה בעונה שעברה, עומרי רון, ביקש מהמאמן גיא עזורי להשתחרר מהקבוצה והשניים קיבלו החלטה משותפת, כי השחקן יקבל את אחת ההצעות המונחות לפניו מקבוצות אחרות, שם יוכל לקבל דקות משחק רבות יותר מאלו שקיבל באשקלון. היום כבר לא הגיע רון לאימון.

אמיה טגה (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
אמיה טגה (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

לפני עומרי רון מונחות הצעות מהפועל ר"ג מליגת העל ועוד מספר קבוצות מהליגה הלאומית, בראשן הפועל כפ"ס. עומרי רון אמר על ההחלטה שלו: "זה מאוד עצוב מבחינתי לעזוב את הפועל אשקלון. בסך הכל מאוד מאוד התחברתי כאן לעיר, לאנשים ולקבוצה והיה לי טוב כאן".

"קיבלתי החלטה משותפת עם גיא עזורי, לצבור דקות משחק במקום אחר, שיאפשר לי לעשות זאת. לפעמים צריך לקחת החלטות בכדורגל שהן יותר לטובת הקריירה האישית, לעומת הרצון להישאר במקום שאוהבים. בכל מקרה, אני מאחל המון הצלחה לקבוצה".

הפועל אשקלון. השפעת והפציעות תקפו (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
אימון הפועל אשקלון (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

דידי אונגר, קשר הקבוצה בעונה שעברה שמחזיק בחוזה בקבוצה, נסע בימים האחרונים על מנת להיבחן בקבוצה מהליגה השניה באיטליה ובימים הקרובים הוא צפוי לשוב ארצה. מחר בשעה 19:15 תקיים הקבוצה משחק אימון מול הפועל עכו במכון ווינגייט.

ערן לוי במדי אשקלון. &"מצאתי בית חם&" (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
קובי מוסא וערן לוי באימון הבכורה של שחקן הרכש החדש (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

סטפן אהורליו באימון הפועל אשקלון (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
סטפן אהורליו באימון הפועל אשקלון (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE
אמיה טגה (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
אמייה טגה וערן לוי מתמסרים באימון אשקלון (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE