מוטי איווניר (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
מוטי איווניר. ישמש כמאמן העל בצעירות? (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

היום אחה"צ (שני) ולאחר ישיבת המזכירות, זומן מאמן הנבחרת האולימפית מוטי איווניר לפגישה בארבע עיניים עם אבי לוזון.

כידוע, מי שצפוי לרשת את איוניר כמאמן הנבחרת הצעירה הוא גיא לוזון, כאשר, העובדה שבני יהודה כבר החתימה את דרור קשטן כמחליפו של גיא לוזון מעידה כי הוא אכן פנוי לתפקיד וצפוי להתמנות במקומו של איווניר.

עובדה זו משאירה את המאמן שמוערך בהתאחדות לכדורגל ללא תפקיד ולכן ע"פ ההערכות של מספר אנשים בהתאחדות לכדורגל, אבי לוזון יציע לאיווניר את תפקיד מאמן העל של הנבחרות הצעירות.

ל-ONE נודע שאופ"א דורשת שבכל התאחדות באיחוד האירופי יהיה מאמן שכותרת תפקידו היא: Technical director ובתרגום לעברית, מנהל טכני, שאחראי על הנבחרות הלאומיות הצעירות, זאת אומרת מאמן על כפי שהיה בעבר זאביק זלצר.

כאמור, על פי ההערכות אבי לוזון יציע לאיווניר את התפקיד מה שיסדר את הפאזל בהתאחדות לכדורגל: פרננדז מאמן ראשי, טל בנין עוזר מאמן יחיד, מוטי איווניר מאמן העל של הנבחרות הצעירות, גיא לוזון מאמן הנבחרת הצעירה, אלי אוחנה מאמן נבחרת הנוער ואלון חזן מאמן נבחרת הנערים.

בישיבת המזכירות שנערכה, לא דובר על מינוי מאמן לנבחרת הצעירה וככל הנראה אבי לוזון חיכה לפגישה עם איווניר לפני שהוא דן בסוגייה עם חברי המזכירות.

גיא לוזון. (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
גיא לוזון. דרכו לנבחרת הצעירה סלולה (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

בנושא אחר, היום התקיים בהתאחדות לכדורגל קורס מנכ"לים בשיתוף וינגייט. מדובר בקורס למנהלים מכל ענפי הספורט. בין היתר היו בקורס אלון חרזי הסקאוט של מכבי חיפה ואפרים גבאי מנכ"ל הפועל חיפה. הקורס מטעם וינגייט נערך בשיתוף פעולה עם מחלקת ההדרכה של ההתאחדות.