ערן לוי. גם בב"ש מקללים אותו (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ערן לוי. גם בב"ש מקללים אותו (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

אולי אני נתלה באילנות גבוהים, אבל במקרים מסוימים נראה לי שהגיע הזמן שנייבא לכאן כמה אוהדים מאנגליה כדי שילמדו את אלה שיושבים ביציעים של קרית אליעזר, בלומפילד, ר"ג ושאר האצטדיונים איך עושים זאת נכון.

המקרה האחרון היה אתמול, כאשר ראיתי את המשחק בין מכבי חיפה להפועל ב"ש. לא מובן לי מדוע דווקא ערן לוי, מי שגדל במכבי חיפה ונזרק ממנה זוכה לשריקות בוז מהאוהדים הירוקים.

נכון, לוי הפך למעין סמל בהפועל חיפה, היריבה העירונית שלהם ואולי, חס וחלילה, אף רצה לנצח את דרבי פה ושם. אבל הוא שיחק גם במכבי ת"א, מכבי נתניה, הפועל עכו והפועל אשקלון ועכשיו הוא עבר להפועל ב"ש. מה להן ולמכבי חיפה?

אצל חברינו מהאי הבריטי, שחקן שעוזב את הקבוצה שלך על מנת לקבל יותר כסף מקבל שריקות בוז לאורך כל הקריירה שלו, אבל כזה שנזרק מהקבוצה ומצטיין אצל היריבה, מקבל את הכבוד שמגיע לו.

לוי רק חיפש להפוך לשחקן לגיטימי בליגת העל ובגלל שלא יכל לעשות זאת במכבי חיפה, החל לרעות בשדות זרים ולאחר מכן אפילו הצהיר כי הוא מוכן לחזור לירוקים, רק שיקבלו אותו.

בן בסט חוגג. בחר לעזוב את הירוק ויצא לאירופה (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
בן בסט. לא &"זוכה&" לאותו יחס כמו ערן לוי (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

היחס כלפי ערן לוי גם מעלה תהיות לגבי היחס לשחקן אחר שעבר ממכבי חיפה להפועל חיפה. עדן בן בסט קורע רשתות ביריבה העירונית של הירוקים, אבל מקבל את כל הכבוד מהקהל שפעם עודד אותו. מה ההבדל ביניהם?

אולי הגיע הזמן שאוהדי מכבי חיפה ישאירו את הקללות בצד ויעזבו את ערן לוי לנפשו. אם הם לא יכולים לכבד אותו על כך שחיפש את המקום הטוב ביותר להתפתחות של הקריירה שלו, לפחות שלא ישרקו לו בוז על לא עוול בכפו.