אלן מסודי. קיבל אשרת שהייה  (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
אלן מסודי (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

אחרי שבימים הראשונים של מחנה האימונים של הקבוצה המאמן מומי זפרן העביר לשחקניו שלושה אימונים מדי יום, החל מהיום (שישי) החליטו בצוות המקצועי של "ניר" רמה"ש להוריד הילוך ויעברו להתמקד יותר בסגנון המשחק של הקבוצה.

השחקנים של זפרן קיימו לפנות ערב משחק אימון ראשון על אדמת סרביה מול קבוצת קולומברה מהליגה הסרבית השנייה וניצחו 0:1 משער של אלן מסודי.

"אנחנו עובדים טוב וקשה מאוד במחנה" סיפר הקפטן ושוער הקבוצה גל ניר ל-ONE. "התחלנו את המחנה בהילוך גבוה והיום כבר אנחנו מורידים עומסים אבל זה בסדר וכולם עומדים בזה. אנחנו יודעים שמצפה לנו עונה לא קלה ולכן ההכנה הזו שאנו עושים במחנה היא חשובה במיוחד".

הקפטן סיפר על מתקן האימונים בעיירה סטארה פאזובה: "הייתי בהרבה מקומות בעולם ואני חייב לומר שאפו גדול למנחם קורצקי ולשאר אנשי ההנהלה שהביאו אותנו למקום כזה. זה אחד המתקנים היותר מפוארים ויפים שקיימים היום באירופה ויש כאן את כל התנאים בשביל שחקנים מקצוענים".

ניר, שחוזר לליגת העל אחרי שלוש שנים בליגה הלאומית סיפר על ההכנות האישיות שלו לעונה: "מבחינה אישית אני מרגיש טוב, עובד במרץ ורק מחכה לפתיחת העונה. יש לי מאמן שוערים בשם נוי רוזנפלד שעובד איתי כבר שלוש שנים ולדעתי הוא אחד הטובים בארץ. הוא מכיר כל תנועה ותנועה שלי ויודע איך להביא אותי לשיא היכולת".

שחקני רמה"ש. מחכים לפתיחת הליגה (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
שחקני רמה&"ש באימון הבכורה (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

רמה"ש החליפה 12 שחקנים מהסגל שהעלה אותה לליגת העל והקפטן טוען ששחקני הרכש נקלטו במהרה: "יש כאן הרבה חבר'ה חדשים ורובם נבחרו בפינצטה כדי שיתאימו למרקם של הקבוצה. עד עכשיו ההשתלבות שלהם טובה ונקווה שנגיע לליגה כקבוצה מגובשת".