לאנדרו סמיוני. "אתגרים חדשים בחיים" (צילום: מערכת ONE)
לאנדרו סמיוני. "אתגרים חדשים בחיים" | צילום: מערכת ONE

החלוץ הברזילאי, לאנדרו סימיוני, שנפצע בצורה קשה בתאונת דרכים לפני כשבוע במולדתו, צפוי להשתחרר מבית החולים בהמשך השבוע. סימיוני סובל מפגיעה בעמוד השדרה ונותר משותק בפלג הגוף התחתון, אך למרות זאת הוא לא נותן למצב הקשה לדכא אותו.

"אלוהים נתן לי הזדמנות שניה לחיות ואני חייב להיות חזק ולנצל את זה כמו שצריך", אמר סימיוני ל-ONE מבית החולים שבברזיל. "יש לי חיים חדשים, מטרות חדשות ואתגרים חדשים בחיים. אני אהיה בסדר", הוא הוסיף.

בהתייחס לתאונה הקשה אמר סימיוני: "אני לא זוכר כלום מהתאונה ואני רק זוכר שביום שישי יצאתי לרכב על האופנוע והתעוררתי ביום רביעי לאחר מכן בבית החולים".

סימיוני בן ה-36 זכור לחובבי הכדורגל הישראלי בעיקר מהתקופה שלו במדי הפועל ב"ש שבה הוא שיחק במשך שנתיים משנת 2007 עד 2009 וסייע לה לעלות לליגת העל. בנוסף הוא לבש את מדיה של בני סכנין ובעונה החולפת שיחק חצי עונה בעירוני בת-ים לפני שחזר למולדתו.

בתוך כך, בתום אימון הבוקר (רביעי) שחקני הפועל ב"ש יצאו לחופשה שממנה יחזרו ביום ראשון. כל חמשת הזרים טסו כבר אתמול בלילה לחופשת מולדת, כולל ברנרדו ואשקונסלוש שצפוי להישאר כיוון שבקבוצה לא קיבלו עליו שום הצעה רשמית.

מאמן הקבוצה ניר קלינגר והבעלים אלונה ברקת ממשיכים לדון בנושא חיזוק. "אנחנו לא ממהרים לשום מקום כיוון שיש עוד חודש וחצי עד סגירת החלון (8.2.2011)", אמרו במועדון.

ניר קלינגר ושמעון ביטון (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
ניר קלינגר ושמעון ביטון. ימשיכו לחפש זר (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

ישנם מספר חלוצים זרים שמועמדים לקבוצה כשאחד מהם, זה שירשים את קלינגר, שמעביר שעות ארוכות בצפייה בקלטות של השחקנים, צפוי לחתום ללא מבחנים. בנוסף, בקבוצה ירצו לצרף גם קשר התקפי כשמועמדותו של יחיאל צגאי עדיין על הפרק.