ורוצ'ינה עם בן דיין. בינתיים הוא בסגל (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
ורוצ'ינה עם בן דיין. בינתיים הוא בסגל (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

לאחר הרבה מתחים וכעסים ששררו בין הפועל ת"א וג'ובאני רוסו, התקיימה הבוקר (ראשון) פגישה בין אחד הבעלים אלי טביב ונציגו גבי קצרה, לקרואטי. בפגישה הובהר לרוסו כי בויאן ורוצ'ינה לא נמצא בתכניות של הקבוצה לעונה הקרובה.

יחד עם זאת סיכמו הצדדים שהחלוץ יחזור להתאמן ביחד עם חבריו לקבוצה, כאשר אם תגיע הצעה עבורו, שהפועל תהיה מעוניינת לממש הוא יימכר, ואם לא, הוא יישאר במועדון וילחם על מקומו.

כזכור, בהמלצתו של רוסו הוחתם בשורות הדאבליסטית בחלון העברות בינואר האחרון החלוץ הקרואטי לשלוש שנים וחצי.

בהפועל לא מרוצים מוורוצ'ינה (גם עקב פציעה עימה הגיע ארצה, וזו הסיבה לכעס על רוסו) והודיעו לו כי הוא לא נמצא בתוכניות של הקבוצה, ובעקבות כך הוא לא יצא למחנה האימונים של הקבוצה באוסטריה והמשיך להתאמן לבד במתחם חודורוב.  

ג´ובאני רוסו באימון הפועל. נפגש עם אלי טביב וגבי קצרה (רועי גלדסטו (צילום: מערכת ONE)
ג´ובאני רוסו באימון הפועל. נפגש עם אלי טביב וגבי קצרה (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

אגב הפועל ת"א לא יכולה להקפיא את ורוצ'ינה, מאחר וניתן לעשות זאת רק במקרה של שחקן שלא יכול לשחק (כפי שהיה עם ווצ'יצ'ביץ' שהיה פצוע) ועל השחקן להסכים להקפאה. השחקן ציין בפני מקורביו כי הוא ילחם על המקום שלו, יתן את כל כולו באימונים ויקווה להוכיח את עצמו.

בויאן וורוצ´ינה.  (צילום: מערכת ONE)
בויאן ורוצ´ינה מתאמן לבד. חוזר להתאמן עם החברים (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

הקבוצה תשוב להתאמן לאחר שאתמול נהנו השחקנים מיום חופשי. מחר ימריאו האדומים לבוסניה דרך ווינה, למפגש הגומלין מול ז'לז'ניצ'אר, לאחר שהמשחק הראשון הסתיים ב-0:5 חלק.

רון ציבלין ואסי דומב (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
אסי דומב. ייצא לגיאורגיה לעקוב אחר היריבה בשלב הבא (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

הסקאוט אסי דומב ייצא ביום שלישי לגיאורגיה, כדי לצפות במשחק ממנו תצא היריבה של הפועל בסיבוב הבא, בין אקטובה הקזחית ורוסטבי הגיאורגית. במועדון בודקים את האפשרות לחכור מטוס אם ההתמודדות תהיה אכן מול אקטובה, כדי לחסוך זמן ולצאת בצורה נוחה יותר. במצב כזה, מטבע הדברים אוהדי הקבוצה יוכלו לרכוש כרטיסים לטיסה במטוס החכור.  

בן סהר (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
בן סהר. צפוי לנחות בקרוב במתחם חודורוב (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

עסקת בן סהר צפויה להיסגר בקרוב, ובכך יושלם למעשה סגל האלופה, כאשר כפי שכבר פורסם בעבר, סטיבן כהן וסלים טועמה לא יצורפו. האדומים ויתרו על כהן בעקבות החתמתו של רומן רוקי, וטועמה לא יגיע עקב מחלוקות כספיות. גורם המקורב לעסקת סהר אמר: "אם סהר רוצה הפועל, הפועל רוצה סהר, ואספניול לא בונה עליו, זה יקרה".