אצטדיון טדי המחודש פותח את שעריו. אמנם השיפוצים עדיין לא השולמו ובשנה הקרובה יעבדו בירושלים עד להשלמת שיפוצו הכולל של האצטדיון, שיכיל 32 אלף מקומות ויציע דרומי חדש, אבל כבר בסוף השבוע הכדורגל חוזר לבירה. הנדידה לאצטדיון רמת-גן הסתיימה וביום שני תארח בית"ר ירושלים את מכבי חיפה תחת אוויר הרים צלול כיין. אז מה מצפה לאוהדים שיגיעו לטדי?

את הדשא הגביהו במטר וחצי, כך שהאוהדים יהיו קרובים יותר לדשא. את הכסאות החלו להחליף ובתוך שנה יוחלפו כולם לכסאות עם משענת. ספסלי שתי הקבוצות נבנו מחדש בסמוך לקו האמצע, כמו בקאמפ נואו. וזה עוד לא הכל. בעיריית ירושלים מבטיחים כי עם השלמת בניית היציע הדרומי עד סוף שנת 2012, יותקן מסך ענק בו יוצגו נתוני המשחק ולאוהדים יתאפשר לראות הילוכים חוזרים ואת המשחק עצמו.

ראש העיר, ניר ברקת, השקיע בפרוייקט כ-100 מיליון שקלים ושאיפתו היא שטדי יהפוך לאצטדיון הלאומי של נבחרות ישראל.

עו״ד אלישע פלג, מחזיק תיק הספורט בעיריית ירושלים, אמר ל-ONE: ״זה יהיה האצטדיון היפה, המושקע והאיכותי ביותר בארץ. אנחנו שואפים להפוך את כל מתחם מלחה למרכז ספורט עם אצטדיון טדי החדש ובניית הארנה עבור הכדורסל. יש לנו גם תוכנית לבנות מגרשי אימון ובית מלון במקום, על מנת שיוכלו להתארח פה נבחרות. כל מי שיגיע, יראה את מתחם הספורט המרשים ביותר שנבנה בישראל״.

אצטדיון טדי. יישאר ריק מול הפועל ונתניה (פלאש 90) (צילום: מערכת ONE)
אירופה בירושלים. ברוכים הבאים לטדי החדש (פלאש 90) | צילום: מערכת ONE

מנהל האצטדיון, קיקו מלול, עבד בחודשים האחרונים לילות כימים כדי שבית״ר, למרות השיפוצים, תוכל לחזור כמה שיותר מהר הביתה. ״הבאנו עובדים מסביב לשעון, הקמנו פה אצטדיון ברמה הכי גבוהה שיש. הכסאות החדשים והקרבה למה שקורה על הדשא נותנים תחושה שאתה בוומבלי. יש עוד עבודה רבה לעשות ובניית היציע הדרומי כבר החלה. בסיום העבודה החוויה של האוהדים, השחקנים והתקשורת בטדי תהיה יוצאת דופן״.

אצטדיון טדי, שיישאר מיותם בגלל מדיניות כושלת בהתאחדות (צילום: מערכת ONE)
טדי החדש. הדשא שלו אכן ירוק יותר | צילום: מערכת ONE

גם הכסאות חדשים ומבטיחים נוחות מירבית לצופה (צילום: מערכת ONE)
גם הכסאות חדשים ומבטיחים נוחות מירבית לצופה | צילום: מערכת ONE
מבט נוסף על טדי המחודש (צילום: מערכת ONE)
מבט נוסף על טדי המחודש | צילום: מערכת ONE