אלי טביב (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
אלי טביב. הפועל בוחנת את ההצעה (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

יושב-ראש לילסטרום הנורבגית, פר מתייסן, שוחח הערב (שני) עם ראשי הפועל תל אביב, לאחר שהנורבגים קיימו פגישת הנהלה. מתייסן העביר לאדומים את דרישתו החדשה עבור הקשר נוסא איגייבור: 850 אלף יורו בתוספת 20 אחוזים ממכירה עתידית שיגולמו בתוך הסכום שתשלם הפועל ובהתאם לסכום המכירה הבאה הבאה שלו.

המשא ומתן בין שני הצדדים נמשך כבר כמה ימים. כזכור, הגישו האדומים לנורבגים שתי הצעות עבור הניגרי הצעיר: אחת על סך 600 אלף יורו תמורת 80 אחוזים מכרטיסו, ואחת על סך 800 אלף יורו תמורת 100 אחוזים מכרטיסו.

המועדון הנורבגי שהבטיח תשובה עד היום, אכן השיב לאדומים בדרישה כספית עבור השחקן. כעת בהפועל בוחנים את הדרישה של לילסטרום שהתקבלה רק בשעות הערב, וצפויים להמשיך במשא ומתן מול הנורבגים מחר, כדי לנסות ולהחתים בכל זאת את המועמד המוביל של דרור קשטן לעמדת הקשר המרכזי בסגל.

מחר אחר הצהריים תמריא הפועל לציריך, למשחק הגומלין מול ואדוז מליכטנשטיין בסיבוב המוקדמות השלישי של הליגה האירופית. כזכור, במשחק הראשון בארץ גברו החניכים של קשטן 0:4 על הקבוצה מהליגה השווייצרית השניה.

ביום רביעי יערכו האדומים את האימון המסכם שלהם לקראת המשחק. קשטן אמור להחזיר להרכב כמה מהשחקנים שזכו למנוחה בדרבי וביניהם שי אבוטבול וטוטו תמוז.

בינתיים, באימון הערב של הקבוצה שוחח דרור קשטן עם חניכיו ואמר להם: "אני מבקש מכם להפסיק לבקר אחד את השני, הלכלוכים האלה לא במקום והם רק פוגעים במרקם החברתי שלנו".