המאמן חיים לוי בבלומפילד ביום שבת (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
המאמן חיים לוי בבלומפילד ביום שבת (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

בני  סכנין חזרה היום (שלישי) להתאמן לאחר ההפסד 4:0 למכבי תל אביב. באסיפת הקבוצה המאמן חיים לוי אמר לשחקנים: "שיחקנו היטב במשך 41 דקות ובשתי דקות התפרקנו וספגנו שני שערים. אני מצפה מכם לא להישבר לאחר ספיגת שער אחד. הייתם צריכים לרדת למחצית במינוס שער אחד ואז היינו יכולים להתארגן ולנסות להשוות".

"חבל שהחמצנו שתי הזדמנויות יוצאות מן הכלל שהיו יכולות לשנות את התמונה. אני סומך עליכם ובטוח שמול מכבי פתח תקווה תביאו את היכולת מ-41 הדקות הראשונות בבלומפילד", אמר המאמן.

מי שלא נטלו חלק באימון היו הקשר יניב לוזון שפרק את הכתף ויחזור להתאמן מחר. שחקן נוסף שלא התאמן הוא הבלם יא יא פטי שסבל מדלקת עיינים. פטי הוזמן בסיום האימון לשיחה בארבע עיינים עם המאמן.

כזכור, הבלם הוחלף במחצית המשחק מול מכבי תל אביב לאחר שאיבד כדור סתמי שהוביל לשער החובה השני. לוי הבהיר לפטי שהוא מצפה ממנו לגלות אחריות ומנהיגות. אגב, זו הפעם השניה שפטי זומן לשיחה אישית.

הקפטן מאיר כהן משוכנע שקבוצתו תדע לצאת מהמצב אליו נקלעה: "אני לא מודאג. כמו בכל עונה, יש תקופה פחות טובה בהתחלה ואחר כך אנחנו נראים טוב יותר. במיוחד לקראת החצי השני של העונה. יש כאן שחקנים מנוסים ומוכשרים שידעו להוביל אותנו  למקום השביעי ויביאו אותנו להצלחה גם העונה", סיכם כהן.