אצטדיון וסרמיל (אלעד ירקון)
וסרמיל. עכשיו גם האוהדים יוכלו ליהנות (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

בעונה שעברה התקשו אוהדי הנכים של הפועל ב"ש לצפות במשחקי הקבוצה משער 6 ומאחורי עמודי התאורה, משם סבלו מראות לקויה. אתמול (חמישי) נפתרה הבעיה, לאחר שרמפה מיוחדת עבור אותם אוהדים הוקמה בתוך תחומי המגרש, בכפוף לאישור מההתאחדות לכדורגל.

אחדים מהאוהדים הגיעו על-מנת לבחון מקרוב את הרמפה החדשה, והתרשמו כי היא בהחלט נותנת פתרון לבעיה, ושסוף-סוף יוכלו לצפות במשחקיה הביתיים של הקבוצה באופן מסודר, תוך שיהנו מעמדת תצפית טובה על הנעשה בכר הדשא. בשבוע הבא הם צפויי לשוב לאצטדיון על מנת לעשות בה שימוש ראשון.

אחד מאותם אוהדים, סלים עטאונה שמו, אמר ל-ONE: "במועדון הבינו שיש בעיה ומתחילים לנסות ולפתור את הסוגיה. המועדון בא לקראתנו והמיקום השתפר. כבר עכשיו אני יכול להגיד שזווית הראיה היא הרבה יותר טובה ואפשר לראות משם טוב יותר ".

"אני מברך את האוהדים כי הם עומדים מאחורי זה ומנסים לדחוף קדימה ובמיוחד אמורים הדברים לגבי העמותה החדשה שהעלתה את הנושא הזה לסדר היום בפגישות עם ההנהלה".

"קרוב ל-10 אוהדים נכים מגיעים למשחקי הבית של הקבוצה ואנחנו מאוד רוצים להגיע ולצפות במשחקים ובעיקר ליהנות מכדורגל", סיכם עטאונה.

קלינגר:
קלינגר באימון הבכורה (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

בתוך כך, ערכה הקבוצה, השוהה במחנה האימונים בעיירה סיפילד שבאוסטריה, אימון נוסף תחת גשם שוטף, שמאפיין את מזג האוויר הסגרירי השורר בחבל טירול. ביום שישי בערב תקיים הקבוצה ניסוי כלים ראשון על אדמת אוסטריה במשחק אימון מול קבוצת אקסנס מהליגה האוסטרית השלישית.