ראובן עטר עם קובי דג´אני (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
ראובן עטר עם קובי דג´אני (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

מכבי נתניה נחתה בבירת הונגריה, בודפשט, שם תקיים בתשעת הימים הקרובים את מחנה האימונים שלה לקראת העונה הקרובה. הקבוצה של ראובן עטר  הגיעה אל קומפלקס האימונים המפואר שבנתה פיפ"א סמוך לבודפשט וערכה את האימון הראשון שלה במזג אוויר חם.

אל הקבוצה הצטרף להתרשמות הבלם הסרבי אלכסנדר טרניניץ' ששיחק בקבוצת קוקאריצקי. הבלם בן ה-23 הוא לא השחקן היחיד שאמור להיבחן במחנה כאשר בהמשך השבוע אמורים להצטרף מספר נבחנים נוספים. שחקנים בקבוצה התרשמו מאד מקומפלקס האימונים בהונגריה ואחד מהם אף אמר היום ל-ONE: "המקום הזה יפהפה. יש פה את כל התנאים ששחקן כדורגל צריך בשביל להכין את הגוף לעונה חדשה. נקווה שנעשה מחנה טוב ומוצלח".

קשר הקבוצה קובי דג'אני סיפר על מטרות הקבוצה במחנה האימונים: "המטרה הראשונה היא לחזור הרבה יותר טובים. חוץ מזה אנחנו קבוצה חדשה שמן הסתם חייבת להתגבש, מחנה האימון זה בדיוק הזמן שכל השחקנים יכירו וילמדו אחד את השני".

על המטרות של הקבוצה בליגה אמר הקשר: "המטרה היא לסיים בפלייאוף העליון בעזרת השם. למרות שזה נשמע חלום נכון לעכשיו. אני חושב שיש פה קבוצה שהיא נטולת כוכבים ואגו וכולם מגיעים כדי לעבוד קשה ולתת מעצמם הרבה והמינוס הזה שאין פה כוכבים הופך לפלוס".       

שחקני נתניה באימון. יצטרכו להתעלות (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
נתניה החלה להתאמן בבודפשט (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE