פיני בלילי וחזי מגן (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
פיני בלילי וחזי מגן (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

בני יהודה ערכה הערב (שני) הרמת כוסית לרגל ראש השנה, במעמד יו"ר הקבוצה, חזי מגן, המנכ"ל, משה דמאיו ונציגי הספונסרים של הקבוצה, שטראוס, אמיגה, שיפודי התקווה וציון טרוניקס.

במהלך האירוע נודע כי ראשי המועדון ומאמן הקבוצה, דרור קשטן, שבעי רצון מהרכש שלהם הקיץ וכי על אף שנותרה עוד יממה אחת למימוש ההעברות בליגת העל, בקבוצה סימנו את ההעברתו של פיני בלילי כאחרונה שתעשה עד לחלון ההעברות של חודש ינואר.

היו"ר חזי מגן איחל לשחקניו ולנוכחים הצלחה ובריאות בשנה הקרובה: "אני מאחל לכולם, בריאות טובה, אושר משפחתי וכמובן הצלחה במגרש. בני יהודה צריכה להיות חזקה ולהביא הרבה נחת לשכונה".

מגן הוסיף ואמר: "חשוב מאוד שתהיה לנו שנה ספורטיבית וכמובן, שתהיה אפילו יותר טובה משנה שעברה. האירוע הזה וכל האנשים שהגיעו מצביע על כך שמשפחת בני יהודה תהיה מאוחדת גם בשנה הבאה עלינו לטובה".

בנוסף, במעמד האירוע בירכה ההנהלה, הצוות המקצועי והשחקנים את הנבחרות הבוגרת והצעירה ואיחלו להן בהצלחה במשחקיהן. בבני יהודה איחלו גם לשחקנים, לירוי צעירי, חסן אבו זייד ודין מורי, שימשיכו להביא כבוד רב למועדון.

דרור קשטן. שאיפות גדולות לסגל הקיים  (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
דרור קשטן. שאיפות גדולות לסגל הקיים (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

הזהובים יקיימו עוד אימון אחד לפני כניסת החג ויחזרו להתאמן כבר עם צאתו  במטרה להגיע בצורה הטובה ביותר למשחקה של הקבוצה ביום ראשון מול הפועל חיפה.