אלרואי כהן. יש לו בית חדש (צילום: מערכת ONE)
אלרואי כהן על הספסל. בספק גדול להפועל (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

עירוני ק"ש שבה היום (שני) לאימונים לאחר הניצחון בשבת על הפועל פ"ת. קשר הקבוצה, אלרואי כהן, עבר טיפולים אישיים וערך אימון עם מאמן הכושר של הקבוצה, ערן שדו, כשהמטרה היא לנסות ולהכשירו למשחק המרכזי של המחזור הבא, שיערך ביום שני הבא מול הפועל ת"א.

בקבוצה פסימיים בנוגע לסיכויים של אלרואי ליטול חלק במשחק נגד האדומים אך עם זאת יעשו את כל המאמצים על מנת להכשירו אפילו לחלק מהמשחק.

מחר תקיים הקבוצה אימון מסכם לקראת גמר גביע הטוטו שייערך ביום רביעי באצטדיון ר"ג מול מכבי פ"ת. כזכור, ק"ש העפילה לגמר לאחר ניצחון בפנדלים על בני יהודה ובקבוצה הצפונית מקווים לעשות היסטוריה ולזכות לראשונה בתולדותיה בגביע הטוטו של ליגת העל לאחר שזכתה בשני גביעי הטוטו של הליגה הלאומית בשנים האחרונות.

בארץ צפוי לנחות חלוץ הרכש החדש של הקבוצה, שמעון אבוחצירא ויערוך מחר בדיקות רפואיות. אבוחצריא צפוי לקיים אימון בכורה לאחר משחק גביע הטוטו וייתכן כי ישולב כבר במשחק הליגה הקרוב מול הפועל ת"א. החלוץ, שמיעט לקבל דקות בלאריסה היוונית, טען: "אני בכושר מצוין גם מבחינה פיזית, יש לק"ש קבוצה טובה העונה".

מבחינת שחקני חיזוק נוספים, המאמן, רן בן שמעון, עדיין לא הגיע להחלטה לגבי איזה שחקן הוא רוצה לראות בקבוצה. המגן שנבחן בקבוצה, הנרי מולנגה, עדיין ממתין להחלטת הקבוצה כשגם איתן טיבי נחשב כאופציה לחיזוק החלק האחורי.