יובל אבידור. יאייש את החוד עם גלושצ´ביץ´ (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אבידור. סוף כל סוף מחייכים בהפועל חיפה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

אחרי 14 משחקים רצופים ללא ניצחון (כולל סיום העונה הקודמת) סוף סוף הגיעו שחקני הפועל חיפה לאימון שפתח את השבוע היום (שני) במצב רוח מרומם אחרי שזכו בשלוש נקודות במחזור האחרון מול הפועל פ"ת כשרשמו ניצחון ליגה ראשון העונה 0:1.

לאימון היום לא הגיע כצפוי ערן לוי שלמעשה סיים את דרכו בקבוצה אחרי שחידש את התביעה נגד המועדון בסך 820 אלף שקלים. לוי היה אמור היום להיפגש עם בעלי הקבוצה, יואב כץ, אבל לוי הודיע שהוא חולה ולא יכול להגיע לפגישה.

מי שזכה לשבחים על יכולתו במחזורים האחרונים הוא החלוץ שחזר הביתה, יובל אבידור. האחרון הגיע לא מעט בזכות כץ שראה באבידור שחקן בית לכל דבר. אבידור, כמו שאר חבריו, נראו הבוקר מרוצים.

אבידור סיפר על התחושה: "הניצחון שחרר לא מעט לחץ. אחרי תשעה מחזורים הגיע הזמן שננצח. אני מקווה מאד שמדובר בצעד ראשון וקטן בדרך להיחלצות מהמקום בו אנחנו נמצאים".

החלוץ מודע לכך שהקבוצה שלו מתחת לקו האדום עם 4 נקודות פחות מעירוני ראשל"צ: "כל מי שראה את המשחק מול פ"ת נוכח לדעת שמלבד לחימה והקרבה אפשר היה לראות גם ניצני כדורגל שהביאו את הניצחון. היינו שווים יותר משער אחד. אני באופן אישי מרוצה מאד מהחיבור ומהתמיכה שאני מקבל מהשחקנים ומהצוות המקצועי. הכי חשוב שיהיה לנו עכשיו המשכיות. שאף אחד לא יחשוב שמעכשיו ניתן הצגות בכל משחק אבל לחימה ורצון כולם יראו שיש לנו כי בלי זה אין מה מה למכור".

חיפה תחסר במשחק הקרוב את יוסי דורה המורחק. אייל טרטצקי ערך אימון קל. בלם סלובני, קלהאן דיאן, בן ה-27 יגיע להתרשמות בהפועל חיפה. הבלם שיחק בשלוש השנים האחרונות בליגה הראשונה בבלגיה.