רמה"ש קמה היום (ראשון) לבוקר מאכזב. בקבוצה של שייע פיינגנבוים ומנחם קורצקי כועסים ובעיקר על עצמם על כך שלא הצליחו לחזור אמש מהמשחק מול הפועל ראשל"צ עם שלוש נקודות ונאלצו להסתפק בנקודה אחת בלבד לאחר 1:1.

הדעה הרווחת בחדר ההלבשה אחרי המשחק הייתה אחת. “לא הופענו למשחק הזה בכלל", אמר שחקן בקבוצה והוסיף, “נראינו אנמיים, לא תכליתיים ולא מדוייקים. באנו כאילו אנחנו בכמה רמות מעל לראשל"צ ולמזלנו לא הפסדנו במחצית השניה".

כשמדברים על מזל בקבוצה יכולים להתייחס גם ליכולת המצויינת שהציג השוער גל ניר, שזכה למחמאות למרות שער השיוויון שספג, שלא היה באשמתו. למרות זאת, השוער עצמו נותר עם טעם חמוץ בפה אחרי שלא הצליח לנצח את ראשון בפעם השניה העונה.

"הגענו למשחק כפייבוריטים, התחלנו את המשחק עם שער מהיר ואנחנו מאוד מאוכזבים שהשגנו רק נקודה אחת”, אמר ניר. "לצערי היה משחק פחות טוב שלנו אבל יש גם משחקים כאלה, בכדורגל אין ביטחון שנציג כל משחק יכולת פנומנלית, צריך לדעת להמשיך להתאמן חזק. הפנים כבר לקראת סכנין ביום רביעי ונצטרך לדעת לקחת שלוש נקודות במשחק הזה".

על היכולת האישית שלו, בזכותה השאיר לפחות נקודה בכיס של רמה"ש, הוסיף ניר: "אני שמח שהיה לי משחק טוב, אני עובד קשה עם מאמן השוערים ומקווה להמשיך להציג את אותה היכולת".

הקבוצות נפרדות תחת גשם שוטף (איתי ישראל) (צילום: מערכת ONE)
הקבוצות נפרדות תחת גשם שוטף (איתי ישראל) | צילום: מערכת ONE

ביום רביעי יפגשו פייגנבוים ושחקניו את בני סכנין שמצויה בכושר טוב וברמה"ש מבהירים שזה יהיה משחק בית שהקבוצה חייבת לנצח. מי שצפוי לשוב לסגל הוא החלוץ, תומר סוויסה, שלא שיחק נגד ראשון לציון בעקבות צבירת כרטיסים צהובים.

גל ניר. &"יש גם משחקים כאלה&" (איתי ישראל) (צילום: מערכת ONE)
גל ניר. &"יש גם משחקים כאלה&" (איתי ישראל) | צילום: מערכת ONE

בתוך כך, ברמה"ש מתחילים להיערך לחלון העברות שייפתח בחודש ינואר. בקבוצה לא חושבים על שינויים מרחיקי לכת, כשכרגע הקבוצה מחפשת חלוץ.