קומאץ´, ייני ואבידור. רוצים חצי גמר (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
קומאץ´, ייני ואבידור. רוצים חצי גמר (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

לאחר האכזבה הגדולה ביום שבת במשחק נגד אחי נצרת, תעלה הערב ב-20:00 מכבי תל אביב לשחק במסגרת שמינית גמר גביע הטוטו נגד מ.ס אשדוד, אותה ניצחה בליגה 0:2.

אבי נמני צפוי לעלות בהרכב יחסית חזק, כאשר באימון תורגלו לסירוגין בחלק ההתקפי איליה יבוריאן, יובל אבידור וציון צמח, כאשר שניים מהם צפויים לפתוח במשחק.

לירן שטראובר לא התאמן והוא לא ייכלל בסגל המשחק מאחר ונדרש למנוחה. מי שיחליפו בין הקורות, יהיה השוער השני גיא סולומון שמוערך מאוד בקרב אנשי המועדון.

איגור טומאסיץ' צפוי לחזור להרכב הפותח במקומו של ליאור ז'אן שיקבל מנוחה, גם יובל שופנגין יחזור להרכב הראשון שיושיב את דור מלול על הספסל.

ניסו קפילוטו ימשיך לקבל את הקרדיט בהרכב הפותח למרות השער העצמי שכבש במשחק האחרון, במכבי מאמינים בקפילוטו ויודעים כי הוא אמור להיות בלם העתיד של הקבוצה.

במהלך הימים הקרובים, עודדו אנשי הקבוצה את הבלם הצעיר, שהאשים את עצמו בתוצאת התיקו שהושגה בנצרת.

אנדריי קומאץ' לא תורגל בהרכב במהלך כל האימון, אך לקראת סיומו נפגע שרן ייני בקרסול. במידה וייני לא יהיה כשיר יפתח שוב קומאץ' בקישור האחורי, הפעם לצידו של טומאסיץ'.

קפילוטו הרוס מהשער העצמי בשבת. ימשיך לקבל את הקרדיט (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
קפילוטו הרוס מהשער העצמי בשבת. ימשיך לקבל את הקרדיט (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

כ-1,000 מאוהדי מכבי תל אביב צפויים להגיע למשחק. במכבי מאוד רוצים לשמור על התואר היחיד בו זכתה הקבוצה בעונה שעברה. זה, ללא ספק אחת המשימות של המועדון, בנוסף לרצון להגיע לאירופה.

הרכב משוער: סולומון, יובל שופנגין, רונאלד ראלדס, ניסו קפילוטו, רוני גפני, איגור טומאסיץ', שרן ייני (אנדריי קומאץ'), תמיר כחלון, יוסי שבחון, יובל אבידור, איליה יבוריאן (ציון צמח)