זר חמישי להפועל ת"א. הקשר הקרואטי, מירקו אורמוס, סיכם את תנאיו לעונה אחת בשורות האדומים וצפוי לנחות אחר הצהריים (רביעי) בישראל כדי לעבור בדיקות רפואיות ולחתום על חוזהו.

אחרי שהצ'כי, מרטין פנין, הודיע לאדומים כי הוא לא מוכן להגיע לישראל בשל המצב הבטחוני, הפועל נותרה במצב לא פשוט כשנותרו לה 24 שעות להחתים שחקן לקראת שלב הבתים בליגה האירופית. האדומים גיבשו רשימה סופית של שלושה מועמדים וביניהם גם ההולנדי, לואיג'י ברוינס והחליטו להגיש הצעות לכל השלושה כאשר מי שהחזיר תשובה ראשון 'זכה' להצטרף לסגל של דרור קשטן.

אורמוס בן ה-22 יגיע בהשאלה לעונה אחת מהיידוק ספליט, כאשר ל-ONE נודע כי האדומים ישלמו לקרואטים דמי השאלה בסך 200 אלף יורו ותהיה להם אופציה לרכוש את השחקן תמורת 600 אלף יורו. אורמוס ירוויח 150 אלף יורו.

אורמוס הוא שחקן כנף ימין שיכול לשחק הן כמגן והן כקשר, כאשר העסקה סוכמה בשיחות אל תוך הלילה עם היידוק ספליט באמצעות סוכניו, עו"ד ויקי ואקנין וניר אמיר. לפני הסיכום שוחח אורמוס עם בלם מכבי חיפה, יורציה בולייאט, שהמליץ לו להגיע לישראל.

עוד בגזרת הרכש, הקשר הניגרי, קינג אוסנגה, החל להיבחן בקבוצה וינסה להרשים את הצוות המקצועי בזמן הקצר שנותר עד לתום מועד ההעברות.

מירקו אורמוס מול אינייסטה. ילבש אדום (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
מירקו אורמוס מול אינייסטה. ילבש אדום (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

בינתיים, בלמה של שרלוראה, מתן אוחיון, סיכם את תנאיו הכספיים בהפועל ומקווה להצטרף לשורתיה עד מחר בערב, אולם בין המועדונים קיימים עוד פערים כספיים גדולים בנוגע לדמי הפיצויים שדורשים עבורו הבלגים. בסביבתו של השחקן פסימיים לגבי השלמת העסקה לפני תום מועד רישום השחקנים לליגה האירופית.

בזמן שבהנהלת הקבוצה ממשיכים לעבוד על חיזוק לקראת שלב הבתים בליגה האירופית, מכירת המנויים לשלושת המשחקים מול פ.ס.וו איינדהובן, ראפיד בוקרשט ולגיה ורשה החלה, ובמועדון השתדלו לשמור על מחירים סבירים.

אוסנגה. החל להיבחן בקבוצה (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
אוסנגה. החל להיבחן בקבוצה (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

לשערים 4-5 ו-6-7 ימכרו 500 מנויי נוער וחייל במחיר של 165, על בסיס כל הקודם זוכה. מחיר מנוי מבוגר לשערים 4-5 יעלה 220 שקלים, ולשערים 7-8, 275 שקלים.

דרור קשטן (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
דרור קשטן (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

מחיר המנוי לשערים 2 ו-13 יעמוד על 330 שקלים. מחזיקי מנוי עונתי לקבוצה יזכו לעדיפות, כאשר המכירה לקהל הרחב תחל ביום ראשון.