אחרי הניצחון על יוטין 08 ביום שלישי, מחר (שישי) תפגוש בית"ר קבוצה נוספת, בי-אס-ג'י יוטין, למשחק אימון אחרון בגרמניה.

הנבחנים שצפויים להגיע בערב יקחו חלק במשחק ולמאמן אורי מלמיליאן יהיו רק יומיים להתרשם מהם. עדיין לא ברור אם בכלל יהיה כסף להחתים שחקנים נוספים בבית"ר, אך בקבוצה לא מוותרים על האופציה לראות מקרוב את הזרים הגרמניים שהוצעו.

בינתיים, בקבוצה ממשיכים לעבוד קשה. "אנחנו עובדים קשה, מתחברים ויש אווירה טובה, אמר תומר בן יוסף ל-ONE והוסיף: "יש פה שילוב של שחקנים צעירים ומבוגרים וצריך לתת להם זמן. אני חושב שזה נכון לבית"ר שיש פה שחקנים צעירים שהם גם שחקני בית"ר. זו המציאות שקיימת בבית"ר, אנחנו עובדים קשה, יש לנו עוד הרבה עבודה ואנחנו צריכים להתחבר".

על הגרלת משחקי הליגה אמר בן יוסף: "אני מאמין שנגיע מוכנים לפתיחת הליגה. מחנה האימונים והעבודה שאנחנו עושים היא על מנת להגיע מוכנים לעונה הקרובה".

על מכבי תל אביב והפועל תל אביב שלא חסכו ברכש השנה אמר בן יוסף: "מכבי תל אביב והפועל התחילו לפנינו בגלל אירופה. אולי הן יהיו יותר רעננות ומוכנות לליגה, אבל גם אנחנו נעשה הכל כדי להגיע מוכנים".

תומר בן יוסף. התעמת עם שי חדד באימון (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
בן יוסף ועזריאל. "אנחנו עובדים קשה" (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

"בעונה הבאה נוכל לתת פייט לקבוצות שהתחזקו דרך האמונה, הרצון והביחד שיש בבית"ר. דברים משתנים בבית"ר, צריך יהיה לעשות את המקסימום".

דאריו פרננדס ממשיך להרשים באימונים את מלמיליאן, שמאוד רוצה אותו, כאשר היו"ר קורנפיין מנסה למצוא מתווה שיאפשר להשאיר את פרננדס.

מלמיליאן. לא בטוח כמה הוא יכול ללמוד מזה (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
מלמיליאן מתדרך את השחקנים באימון (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

ביום שני הקרוב יסתיים מחנה האימון של בית"ר והשחקנים יצאו לברלין ללא המאמן, שישוב ארצה בשל תשעה באב. בברלין יהנו השחקנים מחופשה קצרה ויחזרו ארצה בלילה שבין רביעי לחמישי.

שמעון גרשון סובל מהחום (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
שמעון גרשון סובל מהחום (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE
מישאלוף וראובן (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
מישאלוף וראובן עובדים קשה (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE
בן שושן. התקווה של בית&"ר ירושלים בהתקפה (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
בן שושן (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE
דאריו פרננדס (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
דאריו פרננדס (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE