ליגת העל בפתח ואחד השחקנים היותר ותיקים בליגה הוא שוער וקפטן בני סכנין מאיר כהן. בראיון נרחב ל-ONE שהתקיים בקאנטרי המפואר "ספייס" שבנשר, כהן מדבר על עונתו המי יודע כמה בסכנין, על היותו סמל בקבוצה מהמגזר ועל "משחק השרוכים" שאוהדי הפועל ת"א מתקשים לשכוח.

"בחיים לא היתה לי שנאה להפועל ת"א ברמות שהם שונאים אותי. באותו משחק הייתי מצוין והצלתי חמישה שישה שערים בטוחים. אני מרגיש שאני קורבן של אותו משחק בעיקר בגלל שנשארתי השריד האחרון מבית שאן".

"פעם אחת ולתמיד אני רוצה לומר לאותם אוהדים: במשחק הזה הייתי מקצוען ועשיתי הכל על מנת לא לספוג. במשחק הזה ולפניו היו הרבה דברים שלא קשורים לכדורגל כמו העובדה שרבע שעה לסיומו המשחק של הפועל ת"א כבר הסתיים והלחץ היה גדול. בית שאן לא מכרה ולא נתנה את המשחק".

"אני לא יכול להיכנס לראש של כל שחקן מה עבר באותן דקות אבל אני מרגיש נקי. אין לי בעיה עם זה שאוהדי הפועל ת"א מקללים ואם הם רוצים שימשיכו לקלל ולא יותר מכך כי מה שקרה לפני המשחק האחרון בסכנין כשהאוהדים של הפועל תקפו אותי, זו חציית קו אדום".

מאיר כהן ומשפחתו. עוד לא נרגע מאז (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
מאיר כהן ומשפחתו. עוד לא נרגע מאז (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

כהן בן ה-38 אב לשלושה ילדים, אביב, אופק וגילי. הרעיה אתי מוסיפה: "ההצלחה של מאיר עד היום באה בעיקר מהמשפחה. אנחנו עוברים יחד עם מאיר את כל התקופה גאים ומחזקים אותו".

כהן לא רואה את יום הפרישה: "בכל העולם אני רואה גם שוערים בגיל 40 כשהם בשיא שלהם. יש לי עוד 3-4 שנים לשחק. מי משכיר אותי יודע שאני עובד קשה יחד עם מאמן השוערים שלי מוטי אזולאי. נכון שמצד אחד זה נחמד להיות שחקן וותיק בליגה אבל מצד שני זה לא ממש מחמאה כי מתחילים לראות את הסוף".

מאיר כהן. ממשיך לעבוד קשה  (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
מאיר כהן. ממשיך לעבוד קשה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

על סכנין והקשר המיוחד שם אמר: "אני כבר שנים בסכנין ומרגיש כמו סמל במועדון. סכנין זה מקום חם עבורי ואני בטוח שבעתיד אחרי שאפרוש אמצא את הדרך להמשיך שם בתפקיד מקצועי. השנה אנחנו רוצים להצליח יחד עם חיים לוי בכל היעדים שהצבנו לעצמנו".