המגרש בקרית שמונה מוצף (שלום אלבז) (צילום: מערכת ONE)
המגרש בקרית שמונה מוצף (שלום אלבז) | צילום: מערכת ONE

בצל הגשמים העזים שירדו ביממה האחרונה קיימה עירוני קרית שמונה את האימון הטקטי לקראת המפגש מול מכבי פתח תקווה בשבת. בקבוצה התאכזבו לשמוע שהחלוץ שלומי אזולאי לא יעמוד לרשות הצוות המקצועי במשחק לאחר שהתברר כי הוא סובל מקרע קטן בשריר האחורי ולא כפי שאובחן תחילה, מתיחה בלבד. השחקן עובר טיפולים אישיים על מנת להכשירו במהרה.

כפי שזה נראה כעת, מי שיחליף את החלוץ, ויהיה השינוי היחיד מההרכב שניצח בבאר שבע יהיה וויליאם נג'ובו. בחוד ימשיכו לשתף פעולה שמעון אבוחצירא וברק בדש המצויים בכושר פנטאסטי.

האימון התקיים במגרש האימונים ולא כפי שנהוג בדרך כלל, במגרש בו מתקיים המשחק וזאת מאחר והאצטדיון הוצף כתוצאה מהגשמים שירדו ביממה האחרונה מה שהוביל את מערכת הניקוז לקריסה. במהלך האימון תרגל רן בן שמעון הנעת כדור ויתרון מספרי כשהמאמן דרש לא פעם סבלנות בחלק הקדמי. גם בלם הקבוצה שיר צדק הגיע לאימון וזאת על אף שאמש חגג את חתונתו.

המגרש בק&"ש לאחר הגשמים (שלום אלבז) (צילום: מערכת ONE)
המגרש בק&"ש לאחר הגשמים (שלום אלבז) | צילום: מערכת ONE

בתום האימון יצאו שחקני הקבוצה לארוחת ערב שהפכה למנהג בסופי שבוע בקבוצה הצפונית ונחשבת לחלק מפעילויות הגיבוש המתקיימות בקרית שמונה. מחר יקיים המאמן אסיפה לקראת המשחק שעשוי להעלות את הקריה לפחות באופן זמני לראשות טבלת ליגת העל.

שלומי אזולאי. ייעדר מהמשחק מול מכבי פ&"ת (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
שלומי אזולאי. ייעדר מהמשחק מול מכבי פ&"ת (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE
מוחמד גדיר מול שיר צדק. הבלם התאמן יום לאחר חתונתו (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
מוחמד גדיר מול שיר צדק. הבלם התאמן יום לאחר חתונתו (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE