מגרשלווילי עם קטן בעבר. יחזרו לשתף פעולה (צילום: מערכת ONE)
מגרשלווילי עם קטן בעבר. יחזרו לשתף פעולה | צילום: מערכת ONE

המגן חיים מגרלשווילי חתם לשנתיים במכבי חיפה עם אופציה לשנתיים נוספות באמצעות סוכניו, רונן וגלעד קצב. חתימתו של מגרשווילי תלויה בבדיקות הרפואיות שיערוך מחר. כמו כן, תבקש חיפה את השחרור הבינלאומי של השחקן.

מגרלשווילי, אשר שיחק בעונה האחרונה באלקי לרנקה הקפריסאית, אמור לשמש כמגן שמאלי שני לטאלב טוואטחה, ששיחק העונה באופן קבוע בהרכב הירוקים וצפוי להמשיך בו גם בעונה הקרובה. על הסיכום עימו פורסם לראשונה ב-ONE.

עורך דינו של מגרלשווילי, עידן כסיף, אמר: "אני שמח שחיים חוזר הביתה למקום שאוהבים אותו. הוא היה צריך מזמן לחזור לחיפה שהיא אירופה לכל דבר. היינו כבר על הטיסה להולנד, אבל ברגע שקיבלנו פנייה ממכבי חיפה לא היססנו".

בתוך כך, מאמן הירוקים, אלישע לוי וחניכיו יערכו את אימונם האחרון באוסטריה, ומחר הם צפויים לחזור לישראל ולהמשיך בהכנות לקראת העונה הבאה. מכירת הכרטיסים למשחק מול אלופת סלובניה, בוראץ, שנפתחה אמש, תימשך גם היום.

הרכש החדש של חיפה?
"אגיע לישראל בסוף החודש ואצטרף למכבי חיפה". כך אמר חלוצה בן ה-23 של פלאטינום סטארס, בראדלי גרובלר, בחודש שעבר.

אחרי עזיבתם של תומר חמד וליאור רפאלוב, במכבי חיפה מחפשים לחזק את החלק הקדמי, וגרובלר, שכבש בעונה האחרונה 13 שערים ב-24 משחקים, הוזכר כמועמד. כך לפחות הוא טוען.

היום (שלישי) התראיין סוכנו של גרובלר לתקשורת במדינתו ועידכן לגבי הגעתו לישראל: "אנחנו עדיין מחכים שמכבי חיפה תעדכן אותנו מתי גרובלר אמור להגיע למבחנים", אמר ג'ייסון ריינה, סוכנו של החלוץ והוסיף: "לא קיבלנו עד כה שום הודעה, אך אני מאמין שבסוף השבוע או בתחילת השבוע הבא נדע יותר".

בראדלי גרובלר (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
בראדלי גרובלר (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

לסיכום אמר הסוכן: "נכון לרגע זה, גרובלר חזר מחופשה ונמצא עם קבוצתו. הוא עובד קשה באימונים". גרובלר עצמו הסכים לומר בנושא: "השארתי את כל הטיפול לסוכן שלי, שנמצא בקשר צמוד עם מכבי חיפה. אני מקווה שדברים יסתדרו בקרוב".

אם אכן ירשים ויוחתם, יהפוך החלוץ לדרום אפריקני השלישי שישחק בקבוצה, אחרי פיטר מסיללה וטמבינקוסי פאנטני. שחקן נוסף מהמדינה אשר אירחה את המונדיאל האחרון שנמצא בישראל הוא בלם הפועל תל אביב, ביוואן פרנסמן.