השוער וקפטן בני סכנין מאיר כהן היה מעורב אתמול (ראשון) בתקרית מילולית עם אוהדי הפועל תל אביב כשעתיים לפני המשחק . תקרית שבהתערבות אוהדי סכנין מנעה תקרית פיזית.

כהן סיפר ל-ONE: “הגעתי כשעתיים לפני המשחק לאחת המסעדות בעיר, שם ישבו חמישה אוהדי הפועל תל אביב והחלו לקלל אותי כאשר אחד מהם גם דוחף אותי, הגיעו עוד 10 מאוהדי הפועל תל אביב והחלו לקלל ורק לאחר שאוהדי בני סכנין ידעו להרגיע את הרוחות עזבתי את המקום, אני חושב שאוהדי הפועל תל אביב חצו קו אדום, צריך להקיע את האוהדים האלה מהכדורגל שלנו. שוטרים שמעו על המקרה ואני מקווה שיצליחו לשים את ידם על אותם אוהדים“.

מאוהדי הפועל שנכחו במסעדה נמסר, כי כהן, שהתעמת עם האוהדים, תפס מטאטא כדי לאיים עליהם, אך הרוחות הורגעו עוד לפני שכהן השתמש במטאטא. גם יובל נעים היה במקום והיה מעורב בתקרית.

במהלך כל המשחק שרו אוהדי הפועל תל אביב שירי נאצה נגד כהן וקיללו את השוער זכר למשחק השרוכים. מהפועל תל אביב נמסר בתגובה: “אנחנו מתנגדים לאלימות באשר היא".

יובל נעים וסכנין מצטרפים למירוץ אחרי ערן לוי


מאמן בני סכנין, יובל נעים רוצה לצרף לקבוצתו את החלוץ ערן לוי. מאחורי הקלעים התקיימו מספר שיחות גישוש בין גורמים בקבוצה לסוכנו של לוי. נעים משוכנע ששחקן מסוגו של לוי עשוי להפוך את קבוצתו לאטרקטיבית יותר.

השאלה הגדולה היא אם בהנהלה ימצאו את מקורות המימון לעסקה שכזו. אין זה סוד שבסכנין עושים מאמצים גדולים על מנת להעביר את תקציב המינימום.

שני שחקנים, אוסקר דיאס הקולומביאני ושחקן נוסף מארגנטינה צפויים לנחות השבוע להתרשמות בקבוצה. דריו זאוהרה הקרואטי לא הרשים מול הפועל ת"א ובסכנין החליטו להחתים את החלוץ הרומני כריסטני בלאקו. האחרון סיכם את תנאיו הכספיים ויהפוך לזר השלישי של הקבוצה. כריסטני עשה רושם מצוין בניצחון מול ההרכב המשני של הפועל ת"א והנוכחות והניידות שלו ברחבה הוכיחו שסכנין בדרך לעסקה טובה.

מאיר כהן. זועם על אוהדים שקיללו אותו (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
מאיר כהן. זועם על אוהדים שקיללו אותו (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

בסכנין משוכנעים שמיד לאחר שיניב לוזון שמתאושש מניתוח בקע יחזור להתאמן וכאשר לירן כהן יהיה כשיר, המלחמה על חולצת ההרכב רק תגבר. הקשר חיים בנון לא פתח מול הפועל ת"א ונראה שיובל נעים מצפה ממנו ליכולת גבוהה יותר, בדומה לזו שהציג בשנה שעברה. מי שעושים רושם מצוין בקישור הם צמד הקשרים חאמד גנאים שכבש את השער השני והמבשל נסטיה צ'ה שהפך להיות בעל הבית במגרש.

יובל נעים (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
יובל נעים (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

חאלד חלאילה כהרגלו ממשיך לספק את הנשמה והלב במרכז. בהגנה, למעט מהראן אבו-ריא שהיה פחות מדויק, כל יתר השחקנים גילו יכולת גבוהה, החל מהשוער מאיר כהן, דרך צמד הבלמים המצוין של הקבוצה פטי יא יא וטל חן ועד למגן עלא אבו-סלאח. בהתקפה אחמד קאסום היה נייד אבל לא מספיק תכליתי.