בבני סכנין יכולים להיות מרוצים אחרי שבפעם הראשונה העונה הצליחה הקבוצה לחזור ממשחק חוץ עם שלוש נקודות. סכנין עשתה זאת על חשבון הפועל חיפה החלשה ובכך עצרה רצף של שללושה הפסדים (כולל גביע הטוטו). הנצחון הקפיץ את סכנין למקום השביעי, ובשבוע הבא מצפה להם משחק על שש נקודות בדוחא מול מכבי נתניה שנמצאת במקום הרביעי.

למרות חסרונו של פייר אמבמבה, סכנין הסתדרה היטב עם התקפת חיפה. עלאא אבו סלאח ועידן ויצמן היו מצויינים, אבל מעל כולם בלט בהגנה עודד אלקיים שבמשחקו הטוב ביותר העונה נתן חומר מחשבה ליריבה על כך שמיהרה לשחררו בקיץ האחרון.

בקישור היו אלה חאלד חלאילה ומהראן ראדי שחיסלו את הקישור של חיפה. אוהדי סכנין לא הפסיקו לשיר שירי הלל לשלומי דורה, שכן האוהדים, כמו גם השחקנים, ידעו היטב על מערכת היחסים של דורה מול ניצן שירזי. מתברר שלא רק האוהדים ידעו אלא גם לשחקנים המשחק הזה היה חשוב מאותה סיבה.

המגן אורי שטרית שהצטיין במשחק אמר: "ידענו שהמשחק הזה חשוב לשלומי דורה ולעוד שחקנים כמו עודד אלקיים, עידן ויצמן ורן רול ששיחקו בחיפה. אני אישית נתתי יותר עבורם במשחק הזה".

"עלינו עם הרבה ביטחון והיה חשוב לנו לחזור עם שלוש נקודות במיוחד אחרי שני משחקי הליגה האחרונים מול עכו שהיתה עדיפה עלינו ומול הפועל ת"א שעקצה אותנו בדוחא. מול הפועל חיפה יכולנו לתת עוד כמה חתיכות אבל אנחנו לא חזירים".

שלומי דורה מודה לקהל. גם לשחקנים (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
שלומי דורה מודה לקהל. גם לשחקנים (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

על המטרות של סכנין העונה: "אנחנו לא מסתכלים יותר מדי רחוק. מה שחשוב שניצחנו ואנחנו עם הפנים למשחק מול נתניה". החלוץ אריק גאו שלא שותף מתרחק מהקבוצה וצפוי לעזוב בינואר.