בבני יהודה נערכים למשחק ביום חמישי מול סנט ג'וליה במסגרת סיבוב המוקדמות השני של הליגה האירופית, אך מאחורי הקלעים ישנם שני אנשים שדואגים שהשחקנים יהיו כשירים במאת האחוזים.

נמרוד מאהלר הפיזיותרפיסט ונדב ברון המעסה. מאהלר, בן-34, עובד כבר שנה שישית בליגת העל, מתוכן חמש שנים בבבני יהודה ושנה בבית"ר ירושלים. ואילו ברון בן-37, עובד בשירות הכתומים כבר שנה שלישית.

השניים דואגים לטפל בשחקנים לפני האימון, במהלכו ובסופו. הצטרפנו אליהם ליום העבודה שמתחיל בשעות המקודמות של הבוקר ומסתיים בשעות הקטנות של הלילה.

מאהלר התייחס לטיפול ואמר: "לקחנו על עצמנו גם את הצד החינוכי חוץ מהרפואי, לעזור לשחקנים להתמודד עם פציעות. לגרום לשחקן להבין מתי פציעה היא באמת רצינית ומתי פציעה היא חלק מהמשחק. יש שחקנים שבאים להרבה טיפולים ויש שחקנים שלא באים לעולם".

ברון ומאהלר בעוד יום שגרתי בעבודה (דנה בהט) (צילום: מערכת ONE)
ברון ומאהלר בעוד יום שגרתי בעבודה (דנה בהט) | צילום: מערכת ONE

על כך שהסגל של הכתומים כשיר להתמודדות ובכלל על ההרגשה לקראת המשחק, אמר ברון: "נכון, אנחנו מטפלים טוב בשחקנים, הם מנסים לשמור על עצמם כמה שיותר וזה מדבר בעד עצמו".

נדב ברון המעסה עם דלה אינוגבה (דנה בהט) (צילום: מערכת ONE)
נדב ברון המעסה עם דלה אינוגבה (דנה בהט) | צילום: מערכת ONE

על מחנה האימונים ועל המאמן החדש, יוסי אבוקסיס, הוסיף מאהלר: "יש לי הרגשה טובה, גם עם יוסי. אני מדבר עם שחקנים ואני מרגיש שהשחקנים מרוצים ושמחים וזה דבר טוב, הוא מאוד נוח ונעים. יש הרבה תקשורת ואני מאוד מאושר, אני שמח על ההגעה שלו".

מאהלר חשף סיפורים מיוחדים מחדר ההלבשה וסיפר: "פיני בלילי תמיד ראשון לקבל אותנו במועדון. לדעתי הוא בכלל ישן שם, הוא דואג תמיד להיות מטופל".

נמרוד מאהלר הפיזיותרפיסט (דנה בהט) (צילום: מערכת ONE)
נמרוד מאהלר הפיזיותרפיסט (דנה בהט) | צילום: מערכת ONE

"יש להם עוד דבר נחמד שהם נוהגים לעשות. כשחקן נמצא בטיפול, הוא לא יודע מה קורה מסביבו ושחקן אחר לרוב קשה לו לא לעשות שום דבר. אז הם שופכים מים ומצלמים אותו ממתחת למיטה, אבל הכל ברוח טובה, תמיד". ברון הוסיף באותו הנושא ואמר: "הם נוהגים להחביא נעליים בחדר הלבשה, להחליף בגדים של שחקנים".

נמרוד מאהלר הפיזיותרפיסט (דנה בהט) (צילום: מערכת ONE)
נמרוד מאהלר הפיזיותרפיסט (דנה בהט) | צילום: מערכת ONE

מחנה האימון בסביליה הסתיים, הקבוצה יצאה לאנדורה
בבני יהודה סיימו באופן רשמי את מחנה האימונים בסביליה. חניכיו של יוסי אבוקסיס יגיעו  כבר הערב לאנדורה, שם יערך המשחק מול סנט ג'וליה בסיבוב המוקדמות השני של הליגה האירופית. הזהובים סיימו את האימון הבוקר, אכלו ארוחת צהריים ולאחריה יצאו לכיוון שדה התעופה ומשם ימריאו לברצלונה. עם הנחיתה בברצלונה יחכה לשחקנים אוטובוס שיסיע אותם ליעד בנסיעה של שלוש שעות.

יוסי אבוקסיס וננאד מרינקוביץ´. הקשר החלים לחלוטין (דנה בהט) (צילום: מערכת ONE)
יוסי אבוקסיס וננאד מרינקוביץ´ באימון האחרון בסביליה (דנה בהט) | צילום: מערכת ONE

היום באימון נראה שהמאמן, יוסי אבוקסיס, עדיין לא החליט סופית על ההרכב, כאשר הקשר, חסן אבו זייד, הוחלף במגן, עוז ראלי. חוץ מהשינוי האחרון נראה שחוליית ההגנה תישאר ללא שינוי ותורכב מאיציק עזוז, דן מורי, אביב חדד וכפיר אדרי. בקישור צפויים לשחק עוז ראלי, קסטוטיס איבסקביצ'יוס, שלו מנשה, ננאד מרינקבויץ' ופדרו גלבאן ובחוד פיני בלילי.