ניבאלדו, קונאטה, ושרן ייני באימון (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
ניבאלדו, קונאטה, ושרן ייני באימון (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

האסיפה הנוקבת והקשה שערך אתמול (רביעי) מוטי איווניר לחניכיו במקום אימון הבוקר, בה שטח בפניהם במשך חמש דקות את מסקנותיו מהאירועים של החודשיים האחרונים בקבוצה שהובילו לאווירה העכורה, כנראה נגעה במספר שחקנים.

גם הבוקר, בדומה לאמש, החליטו שלא לערוך אימון במכבי ת"א כששחקני הקבוצה, ביחד עם הצוות המקצועי החליטו קצת להרגיע את האווירה וערכו גיבושון קטן בבאולינג לאחר האסיפה החריפה אמש והמאמצים בשלושת הימים האחרונים להרגיע את האווירה במועדון החליטו בקבוצה לערוך את הגיבושון הזה במטרה לשנות אווירה במחנה אימונים. אגב, מי שניצח היה רועי קהת שהגיע לתוצאה של 175 נקודות.

“רואים שניכרים המאמצים להכניס אווירה חיובית. ישנם מאמצים של כל הגורמים, אם זה השחקנים והצוות להרגיע את הרוחות", אמר שחקן במועדון והוסיף: "ברור שהראש שלנו כרגע הוא רק בדרבי". באימון הערב מקווים במועדון ששרן ייני ורפי דהן יצליחו להשלים אימון מלא במטרה להכשיר אותם למשחק ביום ראשון.

באימון אמש שערכה הקבוצה היו שטענו שהיה לאחד האימונים הטובים לאחרונה. שחקנים נוספים לא הופתעו מעוצמת דבריו של המאמן, שלטענתם היה נראה עם בטן מלאה על המתרחש במועדון כבר תקופה ארוכה.

"לא זוכר את מוטי ככה", אמר שחקן בקבוצה. “האסיפה היתה קצרה, אבל נגעה לכולם. הרגשתי שחטפתי סטירת לחי. יכול להיות שזה גם היה צריך לקרות מוקדם יותר. לא יודע אם זה יעזור לקראת הדרבי, אבל מה שבטוח שהדברים היו חזקים, ושהמצב בקבוצה באמת לא יכול להימשך ככה".

האסיפה הקצרה לא היתה מתוכננת, והיא נולדה רגע לפני שהשחקנים יצאו לאימון הבוקר, שבוטל. במועדון טוענים שלאיווניר היה כנראה מה לומר לשחקנים, אך את הדברים הקשים הוא שמר עד לשיחות עם גולדהאר שגם בפניו כנראה חשף את התחושות הלא קלות שלו על מה שקורה בקבוצה, ולכן קיבל אור ירוק לטפל בכל בעיות המשמעת.

לאחר האסיפה יצאו השחקנים לארוחת הצהריים שהפעם היתה באוירה די רגועה כשכל אחד ניסה עוד לעכל את הדברים שאמר המאמן.

שרן ייני, אלי זיזוב (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
שרן ייני, אלי זיזוב (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

במקביל, מספרים על המשך הניסיונות לרכך את הקצר שנוצר בתקופה האחרונה בין הקפטן, ברק יצחקי, לבין המאמן כפי שפורסם לראשונה ב-ONE. בקבוצה טוענים שביממה האחרונה היחסים בין השניים קצת התחממו והם גם נראו משוחחים בקצרה. נראה שגם הבעלים, מיץ' גולדהאר, כשיגיע לארץ, יקיים שיחה עם יצחקי כמו עם מספר שחקנים נוספים, כדי לברר את הסוגיה ולפתור אותה.

במועדון מקווים שהקשר, רפי דהן והבלם, שרן ייני, יהיו כשירים לקראת הדרבי. בינתיים, ממשיך איווניר לתרגל שחקנים שונים בתירגולים השונים, כשאמש גם רחמים צ'קול תורגל כמגן שמאלי. אם יחליט לשחק בחוד ההתקפה עם שני חלוצים, ההערכות הן שייבחר באלירן עטר וברוברטו קולאוטי.

מוטי איווניר וברק יצחקי. היחסים התחממו קצת? (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
מוטי איווניר וברק יצחקי. היחסים התחממו קצת? (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

איווניר ימשיך לערוך שיחות אישיות ולתרגל את המערכים לקראת הדרבי, כשבשבת תערוך הקבוצה את האימון המסכם. אגב, מספר אוהדים ניסו להגיע למגרש בו מתאמנת הקבוצה במתחם המלון הנחשב שטח סגור לתקשורת ואוהדים, וכעבור מספר דקות הגיעו כוחות האבטחה של המלון ופינו אותם.