שבת של כדורגל. האזינו לכל המשחקים (צילום: מערכת ONE)
שבת של כדורגל. האזינו לתוכנית סיקור המחזור | צילום: מערכת ONE

אחרי שמכבי חיפה, מכבי תל אביב והפועל תל אביב שיחקו ביום חמישי בליגה האירופית, ליגת העל חזרה עם המחזור הרביעי. אמנם הירוקים, הצהובים והאדומים נחים בשבת, אך שאר הקבוצות נאבקות אחת בשניה כדי לשפר עמדת בהיעדר הקבוצות הגדולות.

האזינו ל"שבת של כדורגל" בתחנות רדיו ישראל בשיתוף ONE

הכנסו לדף הפייסבוק של שבת של כדורגל

כל מי שעושה דרכו לאחד האצטדיונים או אחרים שיעדיפו את המזגן על המגרש עצמו, יכולים להיות רגועים. התוכנית "שבת של כדורגל" איתכם בכל מקום ומדווחת על כל גליץ', בישול, שער, כרטיס אדום ומה ושאר הדברים שמתרחשים במגרשים.

תכנית סיקור המחזור, בהנחיית שרון פרי ואלון חזן ובהשתתפות מיטב השדרנים הפרוסים במגרשים, משודרת בפריסה ארצית בתחנות רדיו ישראל (רדיו תל אביב (102FM), רדיו חיפה (99.5FM ו-107.5FM), רדיו דרום (97FM ו-95.8FM) ובערוץ ONE, ערוץ 50 וערוץ 514 ב-HD בהוט, איתכם בכל המגרשים, עם כל השערים וכל החדשות החמות והכל כדי לשמוע כמה שיותר את איתות ה"גוללללל".

בנוסף, אפשר להאזין לתוכנית באמצעות אפליקציית האייפון של רדיו חיפה, רדיו ת"א ורדיו דרום. אתם מוזמנים להיכנס לקבוצת הפייסבוק של 'שבת של כדורגל"' וכן לרשום הודעות, דעות, טענות וכל מה שבא לשרון פרי ואלון חזן שמקריאים את עיקרי הדברים בשידור.