אסי בלדוט מול סיידו. עבר לראשל"צ (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אסי בלדוט מול סיידו. עבר לראשל"צ (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

קשרה של בני יהודה, אסי בלדוט, אשר שיחק בחצי השנה האחרונה בהפועל חיפה, יחזק בעונה הקרובה את העולה החדשה לליגת העל הפועל ראשון לציון לאחר שחתם היום (חמישי) על חוזהו בקבוצה באמצעות סוכנו, ניר מנחם. כך נודע לראשונה ל-ONE.

בכך מצטרף בלדוט לשוער, אוהד כהן, שחתם כבר בקבוצה, למגן השמאלי עמירן שקלים שקרוב לחתימה ולריף מסיקה מהפועל הרצליה. לאחר שבקבוצה השאירו את החלוץ דייויד גומז כעמת ינסה המאמן, ניסן יחזאל לעבות את הסגל בעוד שני שחקנים זרים ולפחות שני שחקני חיזוק ישראלים.

לאימונים אתמול הצטרף הבלם הבוסני, אלביס מסיץ' שהגיע להתרשמות בקבוצה באמצעות סוכן השחקנים, אדם קידן וכבר היום ייבחן במשחק האימון מול בני יהודה (17:00, שכונת התקווה). במשחק זה לא יטול חלק אסי בלדוט.

בתחילת השבוע הבא צפוי לנחות בארץ הקשר הטוגולזי, תומס אמנלו בן ה-20, המשתייך לנבחרת הצעירה של ארצו. אם ירשים הוא צפוי לחתום ולצאת עם הקבוצה למחנה האימונים שייתקיים בבודפשט, בירת הונגריה.

ניסן יחזקאל (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
ניסן יחזקאל. ממשיך לחזק את הסגל שלו (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

בשבוע הבא תקיים ראשל"צ עוד משחק הכנה, הפעם מול בית"ר ירושלים. ובמחנה האימונים בהונגריה צפויים לה מבחנים מול שלוש קבוצות הונגריות מהליגה הראשונה בדמותן של דברצן, ואשאש ומ.ט.ק בודפשט.