בדקה ה-90 אתמול (ראשון) במשחק מול הפועל ת"א זה שוב קרה למכבי פ"ת. אחרי איבוד נקודות להפועל ב"ש ולמ.ס. אשדוד בתוספת הזמן במשחקים קודמים העונה, המלאבסים שוב ראו משחק בורח להם מהידיים דווקא סמוך לשריקת הסיום.

על אף האכזבה מההפסד הכואב, במכבי פ"ת יכולים להתגאות בקבוצה שלהם העונה לאחר ששוב הציגו משחק יוצא מן הכלל חרף חסרונו של הכוכב שלהם, עומר גולן. עומר דמארי וטל בן חיים עשו מה שהם רוצים על המגרש ורק בזכות יכולת טובה של וינסנט אניימה לא כבשו השניים מספר רב של שערים.

שחקנים בקבוצה החמיאו למאמן, פרדי דוד, על ההכנה למשחק ואחד מהם אמר: "לפרדי מגיעות כל המחמאות, הוא מוציא מאיתנו את המיטב. לא פשוט לנטרל את הפועל ת"א ולהציג נגדה משחק כל כך טוב, אבל עשינו את זה וזה בזכות ההכנה שלו".

יחד עם זאת, בקבוצה היו גם מאוכזבים מהשיפוט ואמרו: "שוב קרה שהשופט נתן עדיפות ליריבה בכל השריקות הקטנות. מה גם שהיה מגיע לנו עוד פנדל ובדקות הסיום זה היה נראה כאילו השופט נתן להפועל ת"א עוד ועוד בעיטות חופשיות בכדי שיוכלו לכבוש".

המגן הוותיק, קובי גנון, היה מאוכזב בסיום ואמר: "איבדנו העונה כבר ארבע נקודות ליגה בדקה ה-90 וזה כואב, אבל אני הרבה שנים בכדורגל ואני יודע שזה מתקזז בסוף ובעזרת השם גם אנחנו נבקיע גולים בדקות הסיום".

"אם מתייחסים למשחק, אז מכבי פ"ת נתנה משחק מצויין, ביטלנו את הפועל ת"א. הייתי בצד של גוטמן בסוף המשחק וכששכטר נפצע הוא כבר ממש אמר לשחקנים שלו לחזור אחורה ולשמור על התיקו. הפסדנו את המשחק בשני מצבים נייחים ולא יכול להיות שזה קורה לנו כל הזמן". הוסיף גנון.

ההגנה של פ
ההגנה של פ"ת עובדת קשה (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

"מי שעוקב אחרי מכבי פ"ת בזמן האחרון רואה ויודע שאנחנו חייבים להיות העונה קבוצת צמרת, יש פה קבוצה שנבנתה בצורה מצויינת. אנחנו עובדים קשה באימונים והוכחנו במשחקים האחרונים שאנחנו קבוצה מצויינת, משחקים כדורגל התקפי ואני מאמין ומקווה שנהיה העונה בצמרת הגבוהה". סיכם המגן השמאלי.

בקבוצה עודדו בסיום את השוער הצעיר, רובי לבקוביץ', ולא האשימו אותו באיבוד הנקודות. "רובי צעיר ועוד יצבור ניסיון, הוא הדף 3 שערים בטוחים אתמול". אמרו בקבוצה.

פרדי דוד. זכה למחמאות על ההכנה למשחק (שי לוי)
פרדי דוד. זכה למחמאות על ההכנה למשחק (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

הקשר, דני פרדה, שוב לא הופיע למשחק הקבוצה לאחר שנשאר מחוץ לסגל והושעה מהקבוצה. כזכור, גם בשבוע שעבר בחר פרדה שלא להגיע ונענש ע"פ המתחייב בתקנון הקבוצה ב-1,000 דולרים.