דמארי ובן חיים חוגגים עוד שער (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
דמארי ובן חיים חוגגים עוד שער (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

לאור העונה הטובה שרושמים שחקני מכבי פתח תקווה ובראשם, עומר דמארי וטל בן חיים, ישנן לא מעט קבוצות בליגת העל שמעוניינות לצרף את השחקנים לשורותיהן בעונה הבאה אך ל-ONE נודע כי במכבי פתח תקווה לא מתכוונים בשלב הזה למכור את השחקנים לקבוצה אחרת בארץ אלא רק לקבוצה בחו"ל.

מכבי תל אביב, הפועל תל אביב ומספר קבוצות נוספות כבר ניסו, מנסות וינסו את מזלן בנושא גם בקיץ הקרוב אך עמדת אנשי המלאבסים עדין בעינה והם אינם מתכוונים למכור את שני החלוצים שגדלו במועדון לקבוצות הבכירות בישראל אלא מאמינים ביכולות שלהם למכור אותם לקבוצות מאירופה וכך להרוויח סכומים גבוהים יותר, בטח לאחר ההופעות המרשימות של השניים במדי נבחרת ישראל.

יש לציין כי השניים הינם מלכי השערים של מכבי פתח תקווה ומציגים יכולת נהדרת בעונות האחרונות בכלל ובעונה האחרונה אף עשו את קפיצת המדרגה הנדרשת כפי שציפו מהם.

בכל מקרה בקבוצה לא מתכוונים להתעסק בנושאים הללו עד לסיום העונה, כאשר לפניהם ניצבת המשימה החשובה – להגיע לפלייאוף העליון והקבוצה שבה היום (רביעי) לאימונים לאחר אימון הפילאטיס וארוחת הגיבוש מאתמול.

ביום ראשון הקרוב יצאו המלאבסים למשחק החוץ הכי גורלי שלהם העונה, מול בני יהודה, וינסו להשיג ניצחון שיעניק להם את הכרטיס לשש הראשונות של הליגה, זאת כאשר כל תוצאה אחרת תסבך את הכחולים מפתח תקווה ותשאיר אותה לחסדיהן של יתר הקבוצות שמתמודדות על הכרטיס.

בנושא אחר, הקשר הצרפתי של הקבוצה, סבסטיאן סנסוני, שספג כרטיס אדום במשחק מול מכבי נתניה לפני כשבועיים, לאחר שהלם בחלוץ נתניה, אחמד סבע, יעמוד מחר לדין משמעתי פנימי במועדון, כאשר על פי הערכות הוא צפוי לספוג עונש חריף ואף להיות מודח מהסגל באופן סופי, עד לסיום העונה הנוכחית, זאת כאשר כבר עכשיו ברור שהוא לא ימשיך במדים הכחולים בעונה הבאה.

סנסוני (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
סנסוני מתוסכל לאחר ההרחקה (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE