משה אוחיון. יישאר בכל זאת? (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
משה אוחיון. יישאר בכל זאת? (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

לאחר שנראה היה כבר כי הקפטן משה אוחיון יעזוב את מ.ס. אשדוד במדיה נתן את עונת השיא שלו בעונה החולפת שכבש 17 שערים והוסיף 9 בישולים נראה היום(שישי) כי הצדדים שוב מתקרבים ואופציית הישארותו של הקפטן בקבוצה שוב עולה על הפרק.

בשעת צהריים נפגשו בעלי הקבוצה ג'קי בן זקן ואביו של השחקן רפי אוחיון וליבנו את אי ההבנות שהיו קיימות ביניהם. בשיחה נאמר לאביו של השחקן כי הדלת עבורו תהיה תמיד פתוחה בקבוצת האם שלו ואם לא ימצא קבוצה מבין האופציות העומדות לפניו יגישו עבורו באשדוד הצעת כספית במטרה להשאירו בקבוצה שבמקרה כזה גם סרט הקפטן יחכה עבורה.

כזכור, אוחיון סיים את חוזהו בקבוצה מעיר הנמל ומספר רב של קבוצות מליגת העל וקבוצות בחו"ל התענינו בשירותיו שרק בשבוע האחרון על שמן של הפועל ב"ש ובני יהודה שמועמדות לקלוט אותו. בקרב האוהדים ישנה מחאה על עצמם העיכוב בהשארתו של השחקן שהם בנתיים מחרימים את האימונים ומאימים שלא לרכוש מינוים אם אוחיון יעזוב את הקבוצה.

בעניין אחר, לאימוני אשדוד הצטרף בימים האחרונים החלוץ, שרון גורמזנו, ששיחק העונה החולפת במדי בית"ר שמשון ת"א מליגת המשנה שלפני שנתים רשם עליה עם השכנה מדרום הפועל אשקלון לליגת העל. גורמזנו יבחן באשדוד בימים הקרובים ובמשחק ההכנה מול סקציה נס ציונה שצפוי להתקיים ביום שני ואז תתקבל החלטה לגביו.

משה אוחיון (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
משה אוחיון אביו נפגש עם בן זקן (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

בנוסף, צפוים להגיע מספר שחקנים זרים מנגריה, גאנה וחוף השנהב במטרה להיבחן בקבוצה שעל הפרק מחפשים באשדוד חלוץ וקשר. אל האימונים שבו השוער הקרואטי דרגאן סטויקיץ' והבלם אפא אברוז.