אוהד כהן: "החיבור עם הקהל חשוב לי" (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
אוהד כהן: "זה מבחן אופי" (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

הפועל ב"ש ממשיכה בהכנותיה לקראת המשחק ביום ראשון (20.00, אצטדיון ה-י"א) מול מ.ס. אשדוד. בקבוצה ניצלו את הפגרה כדי לקיים אימונים ארוכים מהרגיל, אך בשבוע האחרון חזרו השחקנים למתכונת של אימון אחד ביום וכך יהיה גם ביומיים הקרובים לפני המשחק.

השוער אוהד כהן שסבל במהלך השבוע ממתיחה בשריר האחורי, חזר לאימונים מלאים וצפוי לעמוד בין הקורות במשחק הקרוב. כהן אמר ל-ONE: "המשחק הקרוב הוא מבחן אופי מבחינתנו אחרי שיצאנו מהמשברון הקטן של ההפסד לבית"ר ירושלים והמטרה שלנו היא להפגין בגרות ואופי גם השבוע כדי ליצור רצף של ניצחונות".

בהתייחס ליריבות בין שני המועדונים, אמר כהן: "בין השורות הבנתי שיש יריבות של מי בעצם שולט באיזור הדרום כשזה נחמד ופיקנטי בעיקר בשביל התקשורת. בשבילנו זה עוד משחק ליגה מול קבוצה טובה מאוד אבל יש לנו מה לתת ואני מאמין שיהיה משחק טוב.

"התהליך שאנחנו עוברים השנה הוא תהליך בריא ואני חושב שכולם ראו את ההתייחסות של המערכת פה לגבי התוצאה מטדי. במסגרת התהליך הזה אנחנו צריכים ליצור רצף של תוצאות טובות ובגלל זה, המשחק הקרוב הוא מבחן אופי לכל אחד מהשחקנים", סיכם השוער.

אילוז צפוי לפתוח בקישור


אביתר אילוז שבישל את שער הניצחון מול סכנין, צפוי לפתוח בקישור, אך גם אברהים בסיט שתורגל בהרכב באימונים האחרונים, נמצא בתמונה. ליאור אסולין שחזר לאימונים מלאים, צפוי להיות בסגל כשברנרדו ואשקונסלוש צפוי להיות החלוץ היחיד במשחק.

בסיט יורד להפסקה (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
בסיט יורד להפסקה (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

במועדון מאמינים שקרוב ל-800 אוהדים יעשו את דרכם לעיר הנמל כדי לעודד את הקבוצה. הסעות מאורגנות יצאו מרחבת האצטדיון ביום ראשון בשעה 17:45 כשעלות הנסיעה היא 30 ₪ וחברי עמותת "גאוות הנגב" יזכו בהנחה של 10 ₪.