ליאור אסולין. כבש פעמיים (צילום: מערכת ONE)
ליאור אסולין. כבש פעמיים | צילום: מערכת ONE

הפועל באר שבע פתחה ברגל ימין את משחקי ההכנה שלה בעיירה סיפלד שבאוסטריה, כשניצחה הערב (שישי) את קבוצת גוטזנס-אקסמס מהליגה השלישית המחוזית באוסטריה. בניגוד לתחזיות המוקדמות מאמן הקבוצה ניר קלינגר בחר לפתוח עם הרכב חזק למדי למרות שמדובר ביריבה חלשה.

הקשר, אייל שן שעדיין סובל מפציעה ולא מתאמן מתחילת השבוע, לא שותף במשחק והוא עשוי לחזור לאימוני ריצה כבר בימים הקרובים. ניר קלינגר העדיף לפתוח עם נדב כידר בעמדת המגן הימני ועם הברזילאי וויליאם סוארס בעמדת הבלם לצידו של אבי יחיאל כשהגנאי הצעיר ג'יימס ביסו פותח בקישור.

בהתקפה שני שחקני הרכש החדשים איברהים בסיט וברנרדו ואשקונסלוס פתחו זה לצד זה, אך לא הרשימו במיוחד. במחצית הראשונה לא נרשמו אירועים מיוחדים כשההתקפה של הקבוצה מבירת הנגב לא מצליחה לפצח את ההגנה האוסטרית והמחצית הסתיימה בתיקו 0:0.

ליאור אסולין שהגיע למחנה באיחור בשל צו העיכוב שמנע ממנו להמריא עם חבריו, נכנס בתחילת המחצית השנייה והעלה את ב"ש ליתרון בדקה ה-50. חמש דקות לאחר מכן היה זה שוב אסולין שהכפיל את התוצאה וקבע 0:2.

אייל שן לא שותף בגלל פציעה (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
אייל שן לא שותף בגלל פציעה (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

המאמן ניר קלינגר ביצע הרבה חילופים והעלה למשחק את השחקנים הצעירים כדי לבחון את יכולתם ועל מנת שיקבלו דקות משחק. האוסטרים הצליחו לצמק 13 דקות לסיום והתוצאה נשמרה עד לסיום. באר שבע מנצחת אך אין ספק שלקלינגר יש עוד הרבה עבודה לקראת פתיחת העונה בליגה.

ההרכב של באר שבע: אוהד כהן, נדב כידר, אבי יחיאל, וויליאם סוארס, אופיר דוידזאדה, ג'יימס ביסו, ריקרדו פרננדס, דוד רביבו, מאור מליקסון, איברהים בסיט, ברנרדו ואשקונסלוס.