פרננדס, גונזאלס איילי ובן לולו (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
פרננדס, אלברס וגונזאלס באימון המסכם (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

בלם בית"ר ירושלים, כריסטיאן גונזאלס, שאתמול ערך אימון חלקי, התאמן כרגיל והוא יהיה כשיר למשחק הערב (ראשון) ב-20:45 מול מכבי חיפה בקרית אליעזר. על פי האימון המסכם שהעביר המאמן, אורי מלמיליאן, נראה כי לא יהיו שינויים בהרכב שפתח בניצחון על הפועל ב"ש במחזור הליגה האחרון.
 
למרות חזרתו של כריסטיאן אלברס לאימונים מלאים, מלמיליאן תירגל את אלי דסה בעמדת המגן הימני, כשבעמדת המגן שמאלי ימשיך לקבל קרדיט אביתר ברוכיאן ובמרכז ההגנה יפתחו מושיקו מישאלוף וגונזאלס. תומר בן יוסף לא התאמן והוא ייעדר מסגל הקבוצה מכיוון שהוא עדיין סובל מכאבים בברכו. בבית"ר מקווים כי לאחר פגרת הנבחרת, בן יוסף יצליח לחזור לעצמו ולהתגבר על הפציעה הטורדנית.

דריו פרננדס לא צפוי להיכלל בסגל למרות שהשלים אימון מלא. במועדון חוששים שפרננדס נעלב מהעובדה שהוא לא מתורגל בהרכב ולכן לא משקיע את כל כולו באימוני הקבוצה. בכל אופן הסיבה הרשמית היא שפרננדס סוחב פציעה במפשעה ועצם העובדה שהתאמן כרגיל השבוע מצביעה על כך שמדובר באי שביעות רצון של הצוות המקצועי מתיפקודו של הקשר.

למרות שמדובר במשחק מול מכבי חיפה בחוץ, מרכז הקישור יישאר כפי שהיה ב-1:5 על הפועל באר שבע כאשר דן אייבנדר ועידן טל יצוותו במרכז, בצדדים עמית בן שושן וסטיבן כהן ומתחת לחלוץ אבירם ברוכיאן. בחוד יפתח סמואל יבואה לבדו.

אלי דסה באימון. ימשיך בהרכב של מלמיליאן (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
אלי דסה באימון. ימשיך בהרכב של מלמיליאן (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

הידיעות על כך שייניב קטן ורפאלוב לא צפויים לשחק לא גורמת למחשבות מיוחדות בקרב הצוות המקועי: "לחיפה סגל רחב ושחקנים מצויינים ויעלו לשחק 11 שחקנים. גם בלי רפאלוב וקטן זאת קבוצה מצויינת ומסוכנת, אנחנו נערכים למשחק לא קל ובאים להוציא נקודות בקרית אליעזר. בכל משחק ולא משנה מול מי אנחנו משחקים אנחנו באים כשהמטרה היא אחת - לנצח", אמרו בבית"ר ירושלים. 

גונסאלס. ערך אימון מלא ויפתח נגד מכבי חיפה (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
גונסאלס. ערך אימון מלא ויפתח נגד מכבי חיפה (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

בקבוצה החליטו לצאת כבר מחר בבוקר לבית מלון בחיפה כחלק מההכנות למשחק. מלמיליאן יקיים את התדרוך שלו למשחק בבית המלון שם השחקנים ישהו עד לשעת היציאה לקרית אליעזר. עד כה נמכרו למעלה מ-600 כרטיסים עבור אוהדי בית"ר ירושלים וההערכה היא שבסופו של דבר יותר מ-1,000 אוהדים ילוו את הקבוצה במשחק המסקרן מול חניכיו של אלישע לוי.

אורי מלמיליאן. נותן קרדיט להרכב שניצח את הפועל באר שבע (גיא בן זיו (צילום: מערכת ONE)
אורי מלמיליאן. נותן קרדיט להרכב שניצח את הפועל באר שבע (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

הרכב משוער: אריאל הרוש, אלי דסה, כריסטיאן גונזאלס, מושיקו מישאלוף, אביתר ברוכיאן, דן אייבינדר, עידן טל, סטיבן כהן, אבירם ברוכיאן, עמית בן שושן, סמואל יבואה.