עזרא ומוגרבי. יישארו בנתניה? (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
עזרא ומוגרבי. יישארו בנתניה? (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

אחרי הניצחון הגדול בשבת על הפועל ראשון לציון, לשחקני מכבי נתניה ניתנה שוב ההזדמנות לצפות באותו משחק מלהיב באסיפת הווידיאו.

אמנם בקבוצה ישנה אווירה מצוינת בעקבות הניצחון, אך כל השחקנים ואנשי הצוות המקצועי כבר עם הראש במשחק הקרוב בשבת בדוחא מול בני סכנין. לקראת המשחק יעמוד לרשות המאמן, ראובן עטר, סגל שחקנים מלא ללא פצועים ומורחקים.

הקשר, פיראס מוגרבי, אמור להיפגש בתקופה הקרובה עם הנהלת המועדון בכדי לנסות ולהגיע לסיכום על חוזה חדש. בקיץ הקרוב יסתיים חוזהו של מוגרבי במכבי נתניה, אך בשל העובדה שהוא מתחת לגיל 24, כל קבוצה שתחפוץ בשירותיו תיאלץ לשלם דמי השבחה ליהלומים.

כידוע, בקיץ האחרון נערכו מספר פגישות בין נציגו של מוגרבי, גלעד קצב, לבין נשיא נתניה, גיל לב, בנוגע להארכת חוזהו של הקשר, אך הצדדים לא הגיעו לעמק השווה מהבחינה הכספית. באותה תקופה הביעה מכבי ת"א התעניינות גדולה במוגרבי.

בנתניה ייפגשו בימים הקרובים שוב עם נציגי השחקן במטרה להאריך את חוזהו. מי שעוד אמור לקבל הצעה להארכת החוזה הוא הקשר, חן עזרא, שחוזהו מסתיים בתום העונה הבאה.

מגן הקבוצה, עמית שומוביץ' בן ה-19, קיבל היום אישור מיוחד לשחק בקבוצת הנוער של המועדון כחריג גיל. שומוביץ', שהצטרף בעונה שעברה לנוער של נתניה ממכבי ת"א ובהמשך הוקפץ לבוגרים, לא הורשה עד כה לשחק עם קבוצת הנוער כחריג גיל ולאחר הליך משפטי, היום קיבל את האישור ויעמוד לרשות קבוצת הנוער, כאשר עטר יחליט שהוא אינו נכלל בסגל הבוגר למשחקים.