בלדוט. בדרך להשאלה נוספת (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
בלילי: "היו לנו אימונים טובים השבוע" (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

בבני יהודה רוצים לשים מאחור את המחזור האחרון בליגה בו הפסידו להפועל חיפה 2:0 ושמים לעצמם מטרה אחת - לנצח את המשחק הקרוב מול הפועל פ"ת, במסגרת גביע הטוטו.

חניכיו של דרור קשטן ערכו השבוע אימונים כפולים וזאת על מנת לסגור את הפער שיווצר בעקבות חופשה מאימונים למשך יומיים בגלל יום כיפור.

היריבה, הפועל פ"ת, מגיעה גם היא לאחר הפסד לא קל בליגה, לעירוני ק"ש, ונראה כי צפויה מלחמה של ממש בין שתי הקבוצות על ניצחון שיחזיר ביטחון לשחקנים, למרות שזה רק גביע הטוטו. כפי שזה נראה כעת, דרור קשטן מתכוון לעשות הרבה שינויים בהרכבו מהמשחק האחרון, כאשר בכל החוליות יהיה שחקן אחד לפחות שיוחלף. 

החלוץ פיני בלילי, שגם תורגל בהרכבו הפותח של המאמן, אמר היום ל-ONE: "במעמד זה אני קודם כל רוצה לאחל לכל עם ישראל צום קל ומועיל, הרבה בריאות. אנחנו רוצים שתהיה לנו עונה טובה בבני יהודה ואנחנו נעשה הכל שכך גם יהיה".

שחקני בני יהודה בחימום (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
שחקני בני יהודה. הרבה שינוים בהרכב לקראת גביע הטוטו (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

בלילי התייחס גם ליריבה, הפועל פ"ת ואמר: "יש עוד כמה ימים למשחק מול הפועל פ"ת, לפני כן אנחנו צריכים עוד לעבור את הצום. התכוננו כל השבוע והיו לנו אימונים מאוד טובים, הכי חשוב זה שהאימונים יגיעו לידי ביטוי כבר במשחק הקרוב".

דרור קשטן עם אסי בלדוט ויבוריאן. יהנה מסגל מלא (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
דרור קשטן עם אסי בלדוט (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

בסיום האימון הערב, נערכה אסיפת שחקנים שבמהלכה הדגיש המאמן, כי הוא מבקש מהשחקנים לשאוף תמיד הכי גבוה, אף פעם לא לבינוניות. בנוסף אמר קשטן כי אומנם המשחק האחרון לא היה הכי טוב של הקבוצה, אך הוא סבור ובטוח שעוד יהיו הרבה ניצחונות והקבוצה תגיע רחוק.

בקבוצה חגגו גם מינוי חדש, כשחזי שירזי זכה לתפקיד הסקאוט הראשי. אצל הזהובים תהיה זו הפעם הראשונה שישנה משרה שכזו במועדון. שירזי, שהיה עוזר המאמן של גיא לוזון בחמש השנים האחרונות ולמעשה שוחרר מהקבוצה עם צירופו של המאמן דרור קשטן, יחזור למועדון וינסה לאתר שחקנים שיחזקו את בני יהודה בקבוצה הבוגרת ובקבוצת הנוער.