למרות שהם יודעים שהיכולת שהציגו אתמול (שבת) בניצחון 1:3 מול הפועל ר"ג במסגרת המחזור הראשון של גביע הטוטו, לא תספיק להם בהמשך העונה, במכבי פ"ת התעוררו לבוקר מלא אופטימיות. 

חניכיו של פרדי דוד שלטו במשחק ללא עוררין, אך לצד דקות טובות, שטף וקצב המשחק של המלאבסים לא היה טוב מספיק. המאמן ושחקניו יצטרכו לעבוד קשה על הפן הזה באימונים לקראת משחק הדרבי מול הפועל פ"ת במחזור השני של גביע הטוטו.

הבלם הנבחן, סטיבן פלה, לא הרשים ונכון לעכשיו ספק אם יוחתם, כאשר מלבדו ומלבד דארקו לובריץ' הסרבי שנבחן במחנה האימונים של הקבוצה באוסטריה, אין כרגע מועמדים קונקרטיים על הפרק.

לעומת זאת, מי שזכו לשבחים הם האחים לבית משפחת דמארי. החלוץ, עומר, היה הטוב בשורות המלאבסים ובלט בכל המהלכים ההתקפיים של הקבוצה. אחיו הגדול, הבלם ניצן, ענד את סרט הקפטן וניהל היטב את החוליה האחורית.

ניצן דמארי היה מרוצה אך מתון לאחר המשחק ואמר: "אני חושב שהמשחק הזה לא ממש היה אינדיקציה להמשך הדרך. זה היה משחק רשמי ראשון שלנו וננסה לקחת את הדברים הטובים ממנו למרות שאני יודע שלא נראינו הכי טוב".

ניצן דמארי מול עמית קמחזי (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
ניצן דמארי מול קמחזי. להסתכל קדימה (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

"אנחנו צריכים להסתכל קדימה והעיקר שניצחנו. המטרה שלנו היא להתקדם כמה שיותר גם במפעל הזה. תמיד מרגש לפתוח עונה והעובדה שפתחתי כקפטן היא בונוס עבורי ואני שמח", הוסיף.

"אני מאד מקווה שלקראת הדרבי במחזור הבא בגביע הטוטו נראה מכבי פ"ת טובה יותר. אני מקווה גם שיחזרו אלינו עוד כמה שחקנים שהיו חסרים ונקווה שנציג יכולת טובה יותר מזו שהצגנו מול הפועל ר"ג", סיכם דמארי.