גל המחאות הגדול ששוטף את המדינה הגיע גם לאוהדי הכדורגל, שייצאו הערב ב-19:00 לצעדה שתצא מגן התקווה, דרך שכונת התקווה ותמשיך, יחד עם המוחים מרוטשילד, דרך דרום תל אביב, בחזרה לגן התקווה.

בצעדה ישתתפו אוהדים של בני יהודה, מכבי תל אביב, מכבי חיפה ובית"ר ירושלים, כאשר אוהדים מקבוצות אחרות צפויים להצטרף גם כן. יו"ר ארגון האוהדים מטעם "אריות יהודה", כפיר עמר, אמר ל-ONE: "אני קורא לכל ארגוני האוהדים מכל הקבוצות בארץ, אם זה בדרום, הפועל ב"ש, אשדוד, אשקלון, במרכז, הפועל פ"ת, מכבי פ"ת, הפועל ר"ג ובצפון, מכבי נתניה, ק"ש, הפועל חיפה וכמובן מליגות אחרות, מכבי קביליו יפו והפועל קטמון להגיע ולהצטרף אלינו".

עמר הוסיף: "המאבק הוא חברתי, המצוקה היא אמיתית, אין פה פוליטיקה ושלא ידברו איתנו פוליטיקה, זהו נטו מאבק חברתי. המצוקה נמצאת גם במעמד הביניים וגורמת לו להזדהות יחד עם מצוקת החלשים וכולנו נצא למאבק אמיתי וטהור".

עמר הזמין גם את יו"ר ההתאחדות לכדורגל ואמר: "אני קורא ומזמין גם את יו"ר ההתאחדות, אבי לוזון, שיגיע ויצטרף אלינו ויראה מצוקה אמיתי מהי ואיך היא לא פוסחת על אוהדי הספורט בארץ. אולי דרך זה הוא יבין את מצוקת מחירי הכרטיסים והמנויים בכדורגל הישראלי".

מוחים בת"א. גם בספרד יש מחאה (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי המחאה בתל אביב (GettyImages) | צילום: מערכת ONE