מ.ס אשדוד נחתה בשעות הצהריים המוקדמות בשדה התעופה של וינה בירת אוסטריה שם תקיים החל מהיום (ראשון) מחנה אימונים בן עשרה ימים במטרה לגבש את סגל הקבוצה ולהכין את השחקנים לעונה הארוכה והמתישה שצפויה להם בליגת העל, תחת הדרכתו של המאמן החדש, ג'ון גרגורי.

הקבוצה יצאה ללא שלושה שחקנים, שי רביבו אשר סובל מפציעה בבירכו נשאר בארץ, ואילו פטריק דופלה ומשה בן לולו קיבלו בסמוך למועד היציאה למחנה הודעה מהקבוצה כי הם אינם עולים על הטיסה עם חבריהם.

בקבוצה מעיר הנמל הביעו שביעות רצון מהסדר שהורגש בהגעה לאוסטריה כשאוטובוס חיכה למשלחת האשדודית ממש ביציאה מהטרמינל והסיע אותם במהירות למלון "הפירמידה", הממוקם בפרבר של הבירה האוסטרית.

אל שחקניו של ג'ון גרגורי התלוו שני שפים שהגיעו במיוחד מהארץ כדי לבשל לשחקנים באדום-צהוב את האוכל האהוב והמוכר מהבית.

בניגוד למזג האוויר השרבי בו התרגלו השחקנים להתאמן כאן בארץ מאז הראשון לחודש יולי, התקבלה הקבוצה בבירת אוסטריה במזג אוויר גשום וקודר, ובהמשך היום יקיימו חניכיו של ג'ון גרגורי את האימון הראשון שלהם על אדמת אוסטריה.

גרגורי נחת באוסטריה (שחר כחלון, אשדוד.נט) (צילום: מערכת ONE)
גרגורי נחת באוסטריה (שחר כחלון, אשדוד.נט) | צילום: מערכת ONE

ביום שלישי תקיים אשדוד כבר את משחק ההכנה הראשון שלה במחנה מול קבוצת פולוניה ורשה הפולנית, במשחק בו צפויים להיבחן שני זרים שצפויים להצטרף ביממה הקרובה.

שחקני אשדוד מתרגלים לקור באוסטריה (שחר כחלון אשדוד.נט) (צילום: מערכת ONE)
שחקני אשדוד מתרגלים לקור באוסטריה (שחר כחלון אשדוד.נט) | צילום: מערכת ONE

כמו כן תפגוש הקבוצה מעיר הנמל לעוד שני משחקי הכנה במחנה את קבוצת אלקי לרנקה מקפריסין ואת הנבחרת הצעירה של הונגריה עד גיל 21.