האם שי אבוטבול בדרך החוצה מהפועל תל אביב? לאחר המחלוקת החדשה שהתעוררה בינו לבין הנהלת המועדון בסאגת שדרוג שכרו, הקשר החליט לספר לחבריו לקבוצה כי הוא מתכוון לעזוב את המועדון עם החזרה לישראל אם לא יקבל את שדרש, מה שעורר זעם רב בקרב גורמים במועדון שטוענים כי הקשר מנצל באופן ציני את אהדת הקהל וכי אם לא ירד מדרישותיו, הוא יסיים את תפקידו בקבוצה.

בהפועל טוענים כי כבר סגרו עם אבוטבול על הארכת חוזהו בשנתיים נוספות ושדרוג שכרו ל-140 אלף דולרים, כשכבונוס הציעו לו גם מענק עלייה לשלב הבתים בסך 5,000 דולרים, אבל הקשר לא מסתפק בזה ודורש מענקים נוספים.

גורם במועדון התייחס הבוקר (רביעי) לסאגה הבלתי נגמרת ואמר ל-ONE: "איפה נראה דבר כזה ששחקן רוכב על אהדת הקהל אליו כדי לסחוט את המועדון בו הוא גדל ועוד תחת הדגל של סמל ושחקן בית? כן, אבוטבול שחקן טוב ומוערך בהפועל ת"א, אבל יש גבול לכל תעלול, לא קוראים לו אינייסטה והוא לא יכול להרשות לעצמו לעשות את מה שהוא עושה".

"במשך תקופה ארוכה אבוטבול מאיים בהחרמת איומים, החרמת הקבוצה, מעיז שלא להתייצב לאימונים על אף שהוא חתום על חוזה לשלוש שנים שאף אחד לא הכריח אותו לחתום עליו, מה שבכל מקום עבודה אחר היה מוביל לפיטוריו המידיים. נמאס לשמוע את ההתבכיינות שלו, אף אחד לא חייב לו כלום". הוסיף אותו גורם.

"אין לו שום מסמך חתום על ההבטחות שהוא טוען שניתנו ע"י גורמים שכלל לא נמצאים במועדון, אבל מתוך רצון טוב הוסכם לשדרג את שכרו ב-40 אחוזים. אבוטבול לא מסתפק בזה ודורש גם מענקים אסטרונומיים על זכייה בתארים. אם הוא לא יפסיק לעשות שימוש ציני באהדת הקהל אליו ולא יירד מהעץ עליו טיפס עם הדרישות האלה, הוא לא ישחק יותר בקבוצה". סיכמו בהפועל.

אבוטבול. מגן על קשטן (דרור רוזנפלד) (צילום: מערכת ONE)
אבוטבול. שוב בעיות עם חוזהו (דרור רוזנפלד) | צילום: מערכת ONE

אבוטבול, כזכור, החל את המו"מ מול האדומים בדרישה לשכר של 180 אלף דולרים בעונה ולאחר מכן הגמיש את דרישותיו ל-160 אלף ולבסוף ל-140 אלף דולרים לעונה, בחלוקה לשכר בסיס ופרמיות על נקודות.

דרישתו העכשווית לקבל מענקים לא רק על העפלה לשלב הבתים בליגה האירופית, אלא גם על זכייה באליפות ובגביע, מאיימת לסיים את ימיו כשחקן הפועל ת"א כשבמועדון טוענים כי הבעלים, אלי טביב, שהמריא בינתיים למיאמי, לא מתכוון לשפר את ההצעה שנתן לקשר.

אבוטבול אמר בתגובה ל-ONE: "את מה שיש לי להגיד אגיד ביום הנכון ובזמן הנכון".

דרור קשטן. &" (דרור רוזנפלד) (צילום: מערכת ONE)
דרור קשטן (דרור רוזנפלד) | צילום: מערכת ONE

דרור קשטן העניק לשחקנים בוקר חופשי והערב האדומים יקיימו את האימון המסכם לקראת משחק הגומלין מול ואדוז, אולם בשל ההתפתחויות האחרונות מסתמן כי אבוטבול לא ייקח חלק במשחק. הקשר הניגרי, נוסא איגייבור, שעם קבוצתו ינסו לסגור את תנאי העברתו, עשוי להיות מחליפו בסגל של דרור קשטן.

קליימן, תמוז וידין בליכטנשטיין (קובי ברדה, אתר הפועל ת&"א) (ONE) (צילום: מערכת ONE)
קליימן, תמוז וידין בליכטנשטיין (קובי ברדה, אתר הפועל ת&"א) (ONE) | צילום: מערכת ONE