רואש קדוש והחברים במחנה (האתר הרשמי של הפועל חיפה) (öéìåí: מערכת ONE)
רואש קדוש והחברים במחנה (האתר הרשמי של הפועל חיפה) | öéìåí: מערכת ONE

מאמן הפועל חיפה ניצן שירזי נזף אתמול (חמישי) בקשר חנן ממן ובחלוץ אמיר אבו ניל בעקבות עימות ביניהם לקראת סיומו של משחק הניצחון 0:2 מול רבאן באקו מאזרביג'אן.

אבו ניל זרק מספר מילים לעבר ממן, שעל פי עדויות של חבריו קילל את אבו ניל. מאוחר יותר התפנה שירזי לנזוף גם בשי רביבו על יכולתו במשחק ועל התנהלותו במהלך האימון שקדם לו, בו נטש רביבו ללא רשות את האימון למשך עשר דקות מבלי שקיבל אישור לכך, בשל כאבי גב, לטענתו. שירזי אמר לחניכיו: "אף אחד לא יהרוס את הביחד שלנו בקבוצה". מאוחר יותר התפנו השחקנים והצוות לחגוג את יום הולדתו של שירזי.

במהלך המחנה יבחן שירזי מספר מועמדים לחיזוק. בקבוצה יש אכזבה מכך שויקטור מרעי לא הגיע וחתם במכבי פ"ת. משה ביטון עדיין רחוק מכושר הבקעה. ביטון, שנרכש על מנת להכנס לנעליו של עדן בן בסט, משתדל מאוד, אבל בשלב זה רחוק מלשכנע. רן קדוש פתח בשער ויהיה השוער הראשון. דרשלר קאלה שיחק במחצית השנייה.

בעניין אחר, מחירי הכרטיסים לעונה הקרובה עלו ויעמדו על 85 שקלים למבוגר ו-45 לילד וחייל בשל העובדה שהמועדון יפעיל מערכת כרטוס בכניסה למשחקים באיצטדיון קריית אליעזר בדומה למערכת שמפעילה מכבי חיפה. מערכת הכרטוס אמורה למנוע מצב בו "מקורבים" יכנסו למגרש מבלי לשלם ובכך יהיה פיקוח טוב יותר על מסתננים למיניהם.

משה ביטון וגל אראל. החלוץ מושעה (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
משה ביטון. עדיין לא מבקיע (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

חלוץ קבוצת הנוער עיאד עזאם לא הורשה לצאת למחנה האימונים למרות שהחל את העונה בקבוצה הבוגרת והורד לקבוצת הנוער אחרי שלא הסכים לחתום על חוזה החייל שהוצע לו.