חלוצה של אספניול, בן סהר, שמחזיק בחוזה לשלוש שנים נוספות במועדון הספרדי קיבל החלטה לחזור ולשחק בישראל. סהר שוחח עם הצוות המקצועי באספניול ולא אהב את התשובות ששמע. הצוות לא הבטיח לו דקות משחק העונה כאשר זאת עונה קריטית מבחינת הקריירה שלו.

לכן, סהר החליט: "אני חוזר לישראל". מטבע הדברים האופציה הראילית ביותר עבורו היא חתימה בשורות הדאבליסטית הפועל ת"א (השאלה מאספניול) כאשר סהר יודע כי המאמן אלי גוטמן מעוניין בו ונלחם עליו כבר תקופה ארוכה וכמובן מייעד לו את חולצת ההרכב הראשון.

משתנה נוסף שצפוי להכריע לטובת הפועל ת"א הוא העובדה שהיא מתמודדת במוקדמות ליגת האלופות ואם הכן תעפיל למפעל מדובר בחלון הראווה הטוב ביותר באירופה.

סוכנו של סהר רונן קצב נפגש היום בצהריים עם אחד הבעלים של הפעול ת"א, אלי טביב, כאשר מטרתה הרשמית של הפגישה היא סעיף השחרור בחוזהו של אביחי ידין, אך השניים דנו גם בנושא צירופו של בן סהר להפועל ת"א.

בן סהר. בדרך להפועל תל אביב (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
בן סהר. בדרך להפועל תל אביב (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

רונן קצב אמר ל-ONE בתגובה: "אני יכול לאשר שאני נכנס לפגישה עם טביב, אנחנו נדון באביחי ידין ומטבע הדברים גם נושא בן סהר יעלה ".

אלי טביב: אניימה נשאר בהפועל ת"א. הוא שחקן שלנו
האם סאגת וינסנט אניימה עומדת בפני סיום? השוער שהצטיין במדי ניגריה במונדיאל והיה מחוזר באירופה, בעיקר אצל פורטו הפורטוגלית, צפוי להיפגש בשעות הקרובות עם ראשי הפועל תל אביב, משם אמורה לצאת הודעה רשמית על הישארותו של השוער במדי הדאבליסטית.

מוקדם יותר היום (רביעי) הוציא אניימה ויזה לבוסניה, על מנת להצטרף לאדומים במסע לז'לז'ניצ'אר לקראת הגומלין בסיבוב המוקדמות השני של ליגת האלופות, לאחר הניצחון הענק 0:5 אמש, מה שנראה כמהלך שסולל את הישארותו באדום.

אניימה על הספסל מול ז´לז´ניצ´אר. טביב: &"הוא נשאר בהפועל&" (דרור ע (צילום: מערכת ONE)
אניימה על הספסל מול ז´לז´ניצ´אר. טביב: &"הוא נשאר בהפועל&" (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

אך מי שמשכונע שאניימה ישאר במועדון הוא אחד מהבעלים, אלי טביב, שעוד בטרם הפגישה בין הצדדים, הבהיר ל-ONE: "אניימה נשאר בהפועל ת"א. הוא שחקן שלנו, תחת חוזה והוא לא הולך לשום מקום".

על השאלה האם אניימה אכן יחתום על חוזה חדש לשלוש שנים אמר: "את זה נדע מאוחר יותר, אבל הוא השוער שלנו, והשנה הוא משחק אצלנו".

מטבע הדברים, אם לידי הפועל ת"א תתגלגל הצעה קורצת בחודש ינואר, במועדון יחשבו על האפשרות לשחררו, אולם ככל הנראה אניימה צפוי לסיים את העונה בהפועל: "יש לו חוזה לעונה נוספת, ולכן הוא נשאר במועדון עונה נוספת. נראה בהמשך אם נסכם על חוזה חדש לשלוש שנים".

אלי טביב וגבי קצרה. הבעלים אופטימי  (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
אלי טביב וגבי קצרה. הבעלים ייפגש עם רונן קצב בנוגע לסהר וידין (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

שחקן נוסף שאמור להיפגש עם הנהלת הפועל הוא אביחי ידין שידון עמה בנוגע לחוזה החדש שלו. המחלוקת עם ידין היא בנוגע לגובה סעיף השחרור שלו לחו"ל, כשהקבוצה רוצה סעיף של 1.5 מיליון יורו, והשחקן מעוניין בסעיף על סך מיליון יורו בלבד.