קורנפיין. מחכה להחלטה (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
קורנפיין. מחכה להחלטה (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

ההכנות המקצועיות של בית"ר ירושלים תקועות עד להחלטת בית המשפט ביום שני בבוקר בנוגע לצו המניעה שהוציא גומא אגייאר על מכירתה של בית"ר ירושלים. כל התקוות להבאת שחקני רכש ישראלי וזר כרגע בלתי ניתנות למימוש. מועמדים שבית"ר רצתה להנחית במהלך מחנה האימונים בגרמניה, שבוטל בעקבות צו המניעה, כבר חתמו בקבוצות אחרות ולכן במועדון מקווים מאוד כי ביום שני בית המשפט ייתן את החלטתו ולא ידחה את ההכרעה.

ביום שני ייפגשו עורכי דינו של אגייאר עם פרקליטו של ארקדי גאידמק, ישראל שליו, בבית המשפט כדי לדון בצו המניעה הזמני על מכירתה של הקבוצה, אך כבר יום קודם לכן (יום ראשון), ימסור עורך הדין שליו בכתב את תגובתו של גאידמק לבית המשפט על מנת שהדיון ביום שני יתקיים לאחר שהשופט ורדי, האחראי על התיק, יעיין בחומר שהעביר פרקליטו של גאידמק.

שחקני בית"ר מאוכזבים מאוד ממצב הקבוצה ומכך שההכנות לעונה הקרובה תקועות. השחקנים ביקשו מקורנפיין ומדוד אמסלם לבחון אפשרות לצאת למחנה אימון או לגיבושון בן חמישה ימים לאחר משחק גביע הטוטו מול מ.ס אשדוד, שיתקיים בשבת הבאה. "מחנה אימונים זה דבר מאוד חשוב בהכנות של קבוצת כדרוגל", אמר שחקן בקבוצה ל-ONE והוסיף: "אנחנו אומנם עובדים קשה בבית וגן כל יום אבל כל השחקנים רוצים מחנה אימון גם לגיבוש וגם כדי שנוכל לעבוד בשקט ולהתכונן לעונה הקרובה כמו שצריך. כולם מתעסקים במה שיהיה ביום שני בבית המשפט, נקווה לקבל בשורות טובות ושבית"ר תעבור לבעלים החדשים".

אדלר וקובי מויאל. יוצאים לדרך (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
אדלר וקובי מויאל (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

איציק עובדיה צפוי לחתום בקבוצה מיד לאחר שיוסר זו המניעה בבית המשפט. על כך אמר גורם בקבוצה: "דוד (אמסלם, ג.ב.ז) מאוד רוצה את עובדיה וגם הוא רוצה להגיע. זה יסתדר לאחר שבית המשפט ייתן את  החלטתו". בנוסף, בבית"ר ירצו להתחזק בשחקנים זרים כשעל הכוונת שחקן מרכז שדה, פליימקר ברזילאי, בעל דרכון איטלקי שהוצע לקבוצה.