אלמוג ויעקב בוזגלו. נפתרה הסוגיה (מיכה בננו)
אלמוג ויעקב בוזגלו. נפתרה הסוגיה (מיכה בננו) | צילום: מערכת ONE

סאגת משפחת בוזגלו מול הפועל פ"ת הגיעה הערב (שבת) לסיומה, כאשר לאור יצא פסק דין של בית המשפט המחוזי בת"א, אשר קבע כי הבן הצעיר של יעקב בוזגלו, אלמוג, הינו שחקן חופשי וכי להפועל פ"ת אין כל זכות על כרטיס השחקן שלו.

כזכור, בשבוע שחלף הגיעה הפרשה אל בין כותלי בית המשפט, לאחר שהצדדים לא הצליחו להגיע לפשרה. אחרי שנערך דיון הכולל עדויות של שני הצדדים, התקבלה ההחלטה. מדובר בהחלטה נוספת בה מנצחת משפחת בוזגלו, לאחר שבאמצעות עו"ד צ'רלי בוזגלו זכתה בעבר במשפט שהתנהל כנגד ראובן מועלם, שטען לבעלות על כרטיסו של שחקן מכבי ת"א, מאור בוזגלו.

אב המשפחה, יעקב, היה מאושר כשקיבל את הבשורה ואמר: "אני שמח מאוד שהצדק יצא לאור. לא יכול להיות שאגודה תבוא ותשתלט על כדורגלן על לא עוול בכפו כאשר הוא שיחק בשורותיה בקושי עונה אחת, גם אם הוא שיאן ישראל בכך שהיה השחקן הצעיר ביותר ששיחק במשחק ליגה רשמי".

"פסק הדין הזה הוא גם תגובה לכל אלה שמכפישים שהאבא של המשפחה פוגע. לכל אלה אני יכול לומר שפשוט מאוד האבא מכיר את הדברים לא פחות מאף עסקן כדורגל. העובדה היא אחת - כל הזמן רק מכפישים אותי ומעולם לא אמרו מילה אחת טובה. אם אני לא אהיה זה שאטפל ואדאג לילדים שלי, מי יעשה את זה? האגודה? כולם אינטרסנטים בעולם הזה", הוסיף בוזגלו.

יעקב בוזגלו עוקב אחרי בנו. &
יעקב בוזגלו (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

האב סיכם את דבריו כשאמר: "ברגע שביקשתי את כרטיס השחקן של אלמוג, בהפועל פ"ת היו צריכים להיות גברים ולתת לי אותו, אבל הם החליטו להתנהג בבריונות. זה צריך להוות נורה אדומה לכל הורי השחקנים שצריכים לדאוג לילדים שלהם וזה המסר שלי אליהם. יעקב בוזגלו מחפש רק צדק ולא כתרים. ההורים צריכים לדעת שאסור להם לפחד, אחרת יאכלו אותם חיים. הצדק יצא לאור וזה אחד הימים המאושרים בחיי".

בא כוחה של המשפחה, עו"ד צ'רלי בוזגלו הוסיף: "כמו שהערכנו, בית המשפט אמר את דברו. אלמוג בוזגלו הוא שחקן משוחרר ומעולם הוא לא היה שייך לפ"ת, מאחר שההסכם ביניהם מעולם לא נחתם. אני מניח שהחל מהשבוע הבא אלמוג יחל להתאמן באחת מקבוצות הנוער הטובות בישראל".

עו&
עו&"ד צ´רלי בוזגלו (מיכה בננו) | צילום: מערכת ONE

עוד הוסיף בוזגלו: "יתר הדברים כתובים בפסק הדין ואני מזמין את כולם לעיין בו. לגבי מה שזה אומר לגבי הורים וילדים, החוקים מאוד ברורים. כל עוד האגודה לא גידלה וטרחה לגבי אותו שחקן נוער, אין לה זכות ליהנות מהפירות שלו כמו בנושא אלמוג, ששיחק בין היתר במכבי חיפה, מכבי ת"א ובני סכנין. חבל שהגענו למצב הזה אבל אני שמח שזו החלטת בית המשפט".

נציגה של הפועל פ"ת, עו"ד שי אליאס, מסר בתגובה: "מבחינתנו זה מאוד מפתיע ובניגוד לדברי השופטת במהלך הדיון. נלמד את פסק הדין ואם זו עמדת בית המשפט, אנחנו מתכוונים להגיש ערעור מאחר שאני חושב שהיא שגויה".