ריסר (מס' 29) ולאמוטה באימון הראשון (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
ריסר (מס' 29) ולאמוטה באימון הראשון (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

אוליבר ריסר ופביאן לאמוטה הגיעו לבאד מלנטה והצטרפו למחנה האימונים של בית"ר ירושלים. השניים ערכו הערב (חמישי) אימון ראשון עם הקבוצה.

לאמוטה בן ה-27 משחק גם כמגן ימני וגם כבלם. במהלך האימון הציב אותו המאמן אורי מלמיליאן בעמדת הבלם של ההרכב השני. לאמוטה החל את הקריירה שלו בשאלקה בשנת 2002, אך רשם במשך 3 עונות 10 הופעות בלבד.

הוא שיחק במדי הנבחרת הצעירה של גרמניה עם 14 הופעות ומחר ייבחן ביחד עם ריסר במשחק המבחן האחרון של בית"ר, מול פי-אס-ג'י יוטין מהליגה החמישית בגרמניה.

ריסר שובץ באימון בעמדת קשר האחורי וגם כן שיחק עם ההרכב השני. ריסר הוא שחקן נבחרת נמיביה שנולד בגרמניה, גובהו 1.90 מ' ויכול לשחק בשתי הרגליים.

השחקן, שמחזיק באזרחות נמיבית, רשם 38 הופעות במדי הנבחרת הלאומית. ריסר רשם בעברו 5 הופעות בבונדסליגה בקבוצת האנובר. בשנתיים האחרונות שיחק בקבוצת לין הנורבגית, בשורותיה רשם 18 משחקים, אך בתום העונה שוחרר וכעת נחשב כשחקן חופשי.

"עוד מוקדם לקבוע מה היכולת של השחקנים הללו", אמרו בבית"ר בסיום האימון, "מחר נראה אותם ונדע יותר". עמית בן שושן לא התאמן וזכה למנוחה. גם הקפטן אבירם ברוכיאן הסתפק רק באימוני הכושר והוא יחזור תוך שבועיים וחצי בהדרגה לאימונים מלאים עם כדור.

שחקני בית&"ר באימון (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
שחקני בית&"ר באימון (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

השחקנים מרוצים עד כה מהמחנה בגרמניה. עם חזרתה של בית"ר לישראל בסוף השבוע הבא, יבקשו שחקני הרכש לדעת מה מצבם והאם יש לבית"ר את היכולת להחתימם. בקבוצה משדרים אופטימיות ומאמינים כי אחרי שתושלם העברתו של טוטו תמוז לקבוצה אחרת, יהיה ניתן ביתר קלות להחתים את השחקנים הללו.

ערן לוי מתכונן (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
ערן לוי מתכונן (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE
אוליבר ריסר באימון בית&"ר (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
אוליבר ריסר באימון בית&"ר (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

פביאן למוטה באימון בית&"ר (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
פביאן למוטה באימון בית&"ר (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE
העיתונות המקומית כותבת על בית&"ר (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
העיתונות המקומית כותבת על בית&"ר (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE
פרננדס באימון. בקבוצה רוצים אותו אך יתקשו לעמוד בעלותו (גיא בן זיו (צילום: מערכת ONE)
פרננדס באימון (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE