מאמן מכבי חיפה, אלישע לוי, עדיין לא גיבש את ההרכב הסופי לקראת המשחק המסקרן בטדי מול בית"ר ירושלים ביום שני הקרוב.

בזמן שבחלק האחורי אין התלבטות והוא יכלול את השוער בויאן שאראנוב, טאלב טוואטחה, יוריצה בוליאט, סארי פלאח ואייל משומר, הרי שבקישור האחורי מקומו של תמיר כהן מובטח כאשר אחד מבין השלושה: גוסטבו בוקולי, אייל גולסה או יאיא סיידו צפויים לפתוח לצידו. הנטייה היא לתת לבוקולי בעיקר בשל העובדה כי אצל יאיא חלה ירידה לאחרונה בכושר המשחק. בחלק הקדמי, לוי עדיין לא החליט האם לפתוח עם חלוץ אחד או עם שניים. 

בהתקפה ההתלבטות העיקרית היא בין דלה ימפולסקי לוולדימיר דבאלשווילי. השניים תורגלו לאורך כל השבוע בהרכב ורק מחר (ראשון) לוי יחליט מי מבין השניים יהיה בחוץ.

נכון לאימון הבוקר הנטייה של לוי לתת עדיפו לדבאלשווילי. מקומם של יניב קטן ו-וויאם עמאשה נראה מובטח. בספסל ניתן יהיה למצוא את עידן ורד שלא יפתח שוב, זה המשחק השני. מי שבעצם מפנים את מקומם הם אוראל דגני וחן עזריאל שפתחו מול בני יהודה. השוער ניר דוידוביץ' יהיה בסגל.

דבאלשווילי אחריו, יעקבו נציגים של הקבוצה הטורקית, גזיאנטפספור, מקווה מאוד לפתוח בהרכב ולהרשים. לחיפה ולחלוץ הגאורגי יש מטרה משותפת, עזיבת החלוץ לאירופה כבר בחודש ינואר הקרוב. אם לא יפתח, תהיה זו אכזבה קשה עבור נציגי גזיאנטפספור שכבר הספיקו לשריין לעצמם כרטיסים על מנת לצפות בשחקן.  

דבאלשווילי ועמאשה. האם שניהם יפתחו? (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
דבאלשווילי ועמאשה. האם שניהם יפתחו? (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

מזג האוויר הצפוי להיות נוח מבטיח את הגעתם של 2,000 צופים לפחות שיתמכו בקבוצה. בחיפה מודעים לעובדה שבית"ר תבוא אחוזת מרץ, בעיקר לאחר הניצחון מול מכבי ת"א והחזרה לטדי. זו גם הסיבה שכדי לצנן את ההתלהבות הבית"רית שחקני חיפה יידרשו להבקיע שער מהיר, מה שיקל עליהם את המלאכה.