גל אלברמן חתם לשנתיים במכבי עם אופציה לעונה נוספת וערך את אימון הבכורה שלו באימון הערב של הצהובים שנערך גם היום בסגל חסר.

"אני מאושר שהצטרפתי למועדון גדול כמו מכבי תל אביב ואני שואף להגיע עם המועדון הזה להישגים גדולים", אמר גל אלברמן לאתר הרשמי של מכבי תל אביב.

אלברמן חתם לאחר שהבוקר הגיעו התוצאות של בדיקותיו הרפואיות לצוות הרפואי שניתח אותם ויצא שבע רצון. אלברמן יהיה השחקן ה-13 שרכשה הקבוצה מסוף העונה שעברה. באימון הערב התאמן גם ג'יבריל סידיבה שנעדר אתמול מהאימון אחרי שלא חש בטוב.

אלברמן נראה רעב מאוד באימון וסיים אימון מלא. במכבי יודעים כי הקשר מגיע בכושר משחק לקוי אך ייתכן כי יהיה בסגל למשחק מול בני סכנין כבר בשבת הקרובה.

"אנחנו שמחים שגל חזר לישראל ובייחוד שזה אלינו", אמרו שחקנים בקבוצה על הצטרפותו של הקשר שצפוי לשחק לצידו של ג'בריל סידיבה.

גם החלוץ אלירן עטר ששב מהפציעה בעינו ערך אימון מלא ביחד עם עוד 14 שחקנים. את האימון ניהלו יוסי מזרחי ואיציק עובדיה.

אלברמן. "מקווה שנגיע להישגים גדולים" (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
אלברמן. "מקווה שנגיע להישגים גדולים" (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

לקראת סוף השבוע צפויים לחזור לאימונים כל שאר השחקנים מהנבחרות השונות וביניהם גם חלוצה הבולגרי דימיטאר רנגלוב שחתם בקבוצה בסוף השבוע ויצא למשחק נבחרתו בולגריה בו יפגוש את חברו לקבוצה סאבו פאביצ'ביץ' שישחק נגדו עם נבחרת מונטנגרו.

מי שלא התאמן הוא הקשר תמיר כחלון שנטש אמש את האימון בעקבות כאבים בשריר. כחלון ממשיך לקבל טיפולים ועדיין לא ברור אהם יהיה כשיר למשחק ביום שבת מול בני סכנין. במהלך היממה הקרובה צפויים להחליט במכבי אם להשאיל מספר שחקנים בקבוצה שככל הנראה יתקשו לקבל דקות משחק.

גל אלברמן מתרגל לחיים בקרית שלום (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
גל אלברמן מתרגל לחיים בקרית שלום (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

לקראת סוף השבוע צפויים להצטרף לקבוצה שאר השחקנים שיצאו למשחקי הנבחרות השונות וביום שישי המאמן יוסי מזרחי יזכה לסגל מלא באימון ההכנה האחרון לקראת משחק הליגה בשבת.

גל אלברמן בחוץ, ישראלביץ' בפנים (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
גל אלברמן וגיז´רמו ישראלביץ´. ריבוי קשרים בסגל הצהוב (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE
גל אלברמן (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
גל אלברמן (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE