בסגל חסר מאוד סיימה הערב (שלישי)מכבי ת"א את משחק האימון שלה מול קבוצת הנוער של המועדון בהפסד 1:0.

הרכב הצהובים כלל את לירן שטראובר בשער, בעוד קלמי סבן, אבי סטרול, מאור חלבי ורוני גפני השלימו את החוליה האחורית.

שרן ייני וג'יבריל סידיבה שיתפו לראשונה פעולה עם הרכש החדש, גל אלברמן ואת חוליית הקישור השלים ג'יזרמו ישראלביץ', שחוזר לכושר ממשחק למשחק ועשוי להיות משותף כבר במשחקים קרובים של הקבוצה. בחוד ההתקפה פתחו אלירן עטר ורוברטו קולאוטי.

המחצית הראשונה, ששוחקה במשך 30 דקות, הסתיימה ב-0:0, כששתי הקבוצות הגיעו למספר מצבים קורצים. בפתיחת המחצית השניה נכנס יניב עזרן במקום סידיבה, שעדיין מחלים מפציעה בשריר הרגל. גם גיא סולומון נכנס באותה הדקה במקומו של שטראובר.

המשחק היה שקול עם עדיפות לקבוצה הבוגרת שניסתה לפרוץ את ההגנה של הנוער דרך עטר וישראלביץ'. 

גם אלברמן, שהשלים 60 דקות מלאות, נראה טוב, אם כי עדיין ניכר שהוא לוקה בכושר הגופני. ישראלביץ' השלים גם הוא משחק שלם ונראה פעלתן ואף הגיע להזדמנות קורצת עשר דקות לסיום המשחק כשנגח כדור שהוגבה לרחבה סמוך לקורה של השוער ברק לוי.

אלברמן במשחק האימון מול הנוער (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
אלברמן במשחק האימון מול הנוער (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

אגב, לוי הצליח להדוף עוד מספר מצבי והפגין שליטה ברחבת הנוער. בדקה ה-53, שבע דקות לסיום המשחק, הסתיימה מתפרצת של קבוצת הנוער בכדור רוחב שהגיע לחלוץ ההונגרי שהגיע בקיץ האחרון, מרסל אילייש, שגילגל מול סלומון פנימה וקבע את תוצאת המשחק. גם המגן הימני של קבוצת הנוער, עמית שומוביץ', הציג יכולת טובה ובלט בשורות הקבוצה.

שרן ייני במשחק של מכבי מול הנוער (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
שרן ייני במשחק של מכבי מול הנוער (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

במכבי ימשיכו גם מחר באימונים, אם כי את ההכנות לקראת המשחק ביום שבת מול בני סכנין יחלו הצהובים ביום חמישי, כשהם צפויים להיות כבר כמעט עם סגל מלא עם שובם ארצה של שחקני הנבחרות. בקבוצה נפרדו היום מהקשר, ציון צמח, שהושאל עד תום העונה לנס ציונה מהליגה הלאומית. במועדון העדיפו שהקשר המוכשר יקבל יותר דקות בקבוצה מהלאומית וישוב בתום העונה.

אילייש בדרך לשער הניצחון (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
אילייש בדרך לשער הניצחון (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE
קולאוטי. מכבי תתחיל להתכונן לסכנין ביום חמישי (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
קולאוטי. מכבי תתחיל להתכונן לסכנין ביום חמישי (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE